Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos elég kicsi a mellem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos elég kicsi a mellem, ezért csak melltartóban szexelek a férjemmel. Azt mondja, hogy neki megfelel a mell méretem de úgy érzem nem mondd igazat. Mivel bizonyosodhatnék meg arról, hogy tényleg nem zavarja a kis mellem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 21:09
1 2 3
 1/28 hazug válasza:
Szia .Azzal bizonyosodhatsz meg,hogy elvett,és az élete része vagy.Ha azt mondja nem zavarja biztos ugy van.Veddd le nyugodtan.Az én feleségemé is kicsi,mégis imádom
2013. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha neki nem hiszed el, akkor nem tudom, hogyan-de ha ez akkora gond lenne, el se vett volna.
2013. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés, ugye? Gondolom, nem tegnap óta csökkent le drasztikusan a mellméreted, hanem így ismert meg, így is vett feleségül. És nem meztelenül szeretkeztek??? Na ne mááá.
2013. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
ott a válasz a kérdésbe. A férjed! Ha nem tetszene neki a tested nem vett volna el.
2013. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
te komolyan ilyen hülye vagy?
2013. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A férfiaknak tökmindegy csak cici legyen :D A barátomnak 80/B-sen és 75/A-san is tetszettek az enyémek,sőt még akkor is amikor olyan picik voltak hogy nem kaptam rá melltartót,topot kellett hordjak mint a 11 évesek :D és nem 2 hónapos a kapcsolatunk,3 éve vagyunk együtt :)
2013. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
A férjed, higgy már neki. :)
2013. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Két hónap után kérte meg a kezem és rá egy hónapra házasodtunk. Én még soha nem vettem le szex közben a melltartóm. De észrevettem, hogy a párom mindig a nők mellét nézi az utcán, ezért vagyok bizonytalan.
2013. júl. 17. 21:19
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha végre a te melleidet is nézhetné, nem foglálkozna mindenki máséval. El fogod veszíteni, ha tovább szégyelled a melleidet:(!
2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Lehet, hogy ha láthatná a tiédet, akkor nem nézné meg a többiekét?

Egyébként a többiek elmondták a lényeget: ha szeret téged, akkor ez nem probléma. :)


Amúgy miért nem kérdezed meg tôle?

2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!