Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme az életnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az életnek ha minden összeomlik? Ha folyton kudarcok érik az embert a párkapcsolatok terén? Ha nem tud talpra állni, mert alig tud megélni?

Figyelt kérdés
Ha teljesen reménytelennek látja a helyzetét, azt, hogy valaha is szerető társra talál aki őt személy szerint szereti minden érdek nélkül?
2013. júl. 18. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy az élet értelme az, hogy értelmet találjunk neki.
2013. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A tanulás. Számomra legalábbis. Nem az iskolai pados verzióra gondolok. A kudarcokból tanul az ember, az okos máséból a kevésbé okos a sajátjából. A buta meg folyton elköveti ugyanazt a hibát amit előtte mások már milliószor s ő maga is vagy ezerszer elkövetett, de nem képes belőle tanulni.
2013. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az életnek a lényege az, hogy éld át... A minennapos küzdelem szeretteinkért.. vagy szerelem keresése... nemértem a sok öngyi balfa szt miért hagyják abba.. ez olyan mint 1 játék.. vidd végig.. sokan hagyják abba a játékot, mert nehéznek találják..
2013. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az élet nem játék. Aki annak fogja fel, az szerintem felszínes ember.
2013. júl. 18. 12:46
 5/16 anonim ***** válasza:
nagyon igaz amit leírtál de hidd el nálam szerencsétlenebb nem lehetsz olyan nem létezik
2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Kicsit rinyaljatok, es sajnaltassatok magatokat ahelyett, hogy felallnatok, es megraznatok magatokat, es ertekelnetek azt, amitek van, es celokat tuznetek ki magatoknak.
2013. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

6# Hagyd. Úgysem képesek felfogni. Gyengék.

Viszont előnye is van, hogy ők már nem állnak fel. A természet szelektál. (Remélem...)

2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én sem tudom hogyan tovább...
2013. júl. 18. 13:12
 9/16 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Hát, közös pontokat kéne keresni a kudarcokban, amiből rájöhetnél, hogy mi is az ok. Ez az első lépés a megoldás felé.
2013. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt kérdezem magamtól,csak pindurkát más hangsúllyal...

13:05 meg kapta a mínuszt.

2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!