Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tina0123 kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Csak 1-2 jótanácsra lenne szükségem :S pár hete vagyok párkapcsolatban és mikor elkezdem megszeretni esélyes h külföldre utazik állás miatt.

Figyelt kérdés
Ennek nagyon örülök és támogatom mindenben próbáltam neki a segítségére lenni h sikerüljön a munka míg a helyzet kilátástalan volt, de most, hogy esélyes h elmegy félek h elveszítem. Nem szeretném ha itthon maradna hisz látom h itt nem olyan boldog de nem szeretném elveszíteni :/
2013. júl. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem mész te is vele?
2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.
2013. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még van vissza pár évem az egyetemen :/ az sajnos h vele menjek nem megoldható.
2013. júl. 18. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már egy éve elterveztem, hogy kimegyek tanulni és dolgozni. Idő közben beleszerettem az egyik barátomba és össze is jöttünk. Mindketten tudtuk, hogy mibe vágunk bele, hogy én nem maradok, nem is adtam be a jelentkezésemet itthon sehova, mert ezt szeretném tenni és tudtam, hogy ha van mibe kapaszkodnom itthon, akkor amikor már ellepi a fejemet a rózsaszín köd, itthon fogok maradni.

4 hét múlva utazok és tudom, hogy szörnyen fájni fog, ahogy a párom is tudja.

Ő nem fog utánam jönni, én pár hete meginogtam és fontolgatni kezdtem, hogy maradok, de rájöttem, hogy ha ő nem jönne utánam, én miért maradjak? Ha úgyis egymásnak teremtett minket a sors, amikor befejeztem a kinti tanulmányaimat, hazajövök és újra együtt leszünk, vagy ő jön ki.


De nem bántam meg, ahogy ő sem. Most már több mint 5 hónapja vagyunk borzasztóan boldogok együtt, igyekszünk minden időt együtt tölteni és, hogy mi lesz utána? Majd meglátjuk.


De én is csak azt tudom tanácsolni, hogy menj utána, vagy próbáljátok meg a távkapcsolatot, de az sajnos csak nagyon ritkán működhet, pl ha elég sűrűn tudtok találkozni, legalább havonta :)


19L (párom 19F)

2013. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!