Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
van egy csaj "kavarunk" meg van egy csávó aki szerelmes belé és nekem azt mondja a csaj h leráztam egem "szeret" meg minden és most kiderült h ugyan azokat mondja nekem mint neki....meg ugyan azt csinálja m2őnkel tegnap öszevesztem vele lecsicskáztam...kibékültünk de utánna talizni akart mondta h találkozzunk ..oké..taliztunk utánna jöttek a barátnői és utánna hot köcsög lett..azt mondta h felejtsem el meg utál meg ilyenek ok nélküll..ésmost felhivtam azt a gyereket és mondta h neki azt mondta a csaj h szopatot h járni akar vlem mert lecsicskáztam..

2013. júl. 18. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csicska a csaj...nem kell általánosítani, nem mindenki csinálja ezt
2013. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez a csaj csíra
2013. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem csinálja ezt minden lány

az a csaj meg nem teljesen normális...

17/l

2013. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat felejtsd el... Nagy balfa.sz lehet ha direkt a barátnői előtt éget le téged... Én ott vertem volna pofán!
2013. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hmm...mmindenki ezt mondja:D
2013. júl. 18. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
a kérdés zöld mezőjében lévő behajtani tilos tábla feletti szó a megoldás és a véleményem a lányról
2013. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy szarhzi nő aki nem teljesen komplett ilyennel ne foglalkoz. Sajnos egyre több az ilyen nő.
2013. aug. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csak akkor csinálják ezt,ha megérzik benned a totális pincsit.

ez a csaj keményen megérezte benned.

az hogy randira hívott és a barátnői előtt koccoltatott volt a kegyelemdöfés,plusz a dominanciáját is fitogtatta a bnők előtt.

ezt úgy küszöbölheted ki legközelebb,hogy már a kapcsolat elején úgy áll oda,hogy nem leszel te senki pincsi kutyája és a kompromisszumot azért megtartva,de te legyél a domináns a kapcsolatban,mert ebben egyértelműen nem te voltál,a csaj irányíthatott téged végig.

semmi kontrollt nem tudtál tartani felette.


és nem feltétlen kell elfelejteni ezt a típust,de ha ennyire kispályás vagy és maradsz,akkor viszont tényleg nem neked valóak a játszmázó lányok és keress szerényebbet.

2013. aug. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erdekes en nem ilyen csaj vagyok, megis velem b*sznak ki a fiuk...
2013. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

04:37 teljes mértékben igazad van!!! :| idézek egy kis DSP-t!

"Bárkit behülyit, ha látja bármit megtehet a fazonnal

Ennek az kell, amit nem kaphat meg azonnal"

"Zsivány faszikra bukik, nem szereti a meglepit

Ha rosszul bánnak vele, igazán csak akkor lesz szelíd" kb ilyen a csaj ugye??

2013. aug. 14. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!