Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szexelnek olyan hamar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelnek olyan hamar a párok? Én nagyon ciki vagyok ha idő kell hozzá?

Figyelt kérdés

Találkozgattam egy sráccal, oké 1-2 alkalom után nem akart még, de mivel a 6. találkozó után sem történt meg kidobott engem és összejött mással, aki gondolom hamarabb sikerült. Egy barátnőmmel beszélgettem, azt mondja "Hát nem mindenki adja könnyen magát. Az én barátom 3 hetet várt rám mielőtt szexeltünk". Jahhh, az én exem majdnem 2 hónapot, de ez már gáz hogy 2 hónapig "várattam"? Nem az hogy nem kívántam őt, de még nem tudtam volna megtenni vele...Egy másik ismerősöm (nő) ő a 3. randin már mindig szexel, és leszólt hogy milyen maradi vagyok...


23 évesek vagyunk


2013. júl. 18. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem, miért kell 2 hónapot várni. Ennyi idő alatt ki kell derülnie a két fél számára, hogy mit akarnak egymástól.


Emellett meg azért szexelnek hamar a párok, mert nekik úgy tetszik.


Nem ciki máshogy sem. Ha valakinek nem tetszik - mint látod - majd lelép.

2013. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2013. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1-2 hónap még szerintem jó, nem baj ha várni akarsz
2013. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyenek miatt van az, ami. Ha valaki vár a szexszel az már gáz. Nehogy már az legyen a követendő példa hogy a 3. randin dugni kell. Megáll az eszem!

Nem vagy ciki.

2013. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 hónap a max, amennyit várok, teperek stb. Utána feladjuk :) 21f
2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Miért szexelnek olyan hamar a párok?"-Én sem tudok mást mondani, mint az egyik előttem válaszoló, nekik így a jó:)

"Én nagyon ciki vagyok ha idő kell hozzá?"-dehogyis! Mindenki más..van akinek ehhez erősebb kötődés kell és van aki szereti már az elején 'kiteríteni a kártyáit' ezen a téren, hogy ha mégsem jók együtt az ágyban akkor ne vesztegessék egymás idejét:) ennyi az egész.

Ennek a srácnak ezek szerint ez a "megvárakoztatás" nem jött be, de egyszer úgyis találsz valakit, aki maradni fog, nem lép le ha 2 hónap után sem fekszel le vele:)

2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mert oké annyira már nem vagyok fiatal, de úgy képzelném el hogy:

Randiztunk 1 alkalommal, jó minden, megbeszéljük a következőt. 2. randi, jó minden, 3 . randi, és oké nem a 4-5 randin de összejövünk, mint egy pár. Sok időt töltünk együtt, jól érezzük magunkat együtt, csók, kézfogás, ölelések. Aztán ez megy egy darabig (nem akarok X hetet vagy hónapot mondani) hanem ameddig nem érik meg bennem az érzés hogy "Na most aztán szexeljünk" de addig nem...Addig jó a szex nélküli randizgatás, érzelmek kialakítása, egymás megismerése.


De kezdem magam egy földhöz ragadt öregasszonynak érezni.

2013. júl. 18. 16:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Na jó a 2 hónap alatt 7-szer találkoztunk. Még heti 1 alkalommal sem....
2013. júl. 18. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát, én nem várnék 2 hónapot...

Felnőtt ember vagyok, a partnerem is az, miért várnánk?

KIhasználni lehet valakit 3 hónap után is, szeretni is lehet valakit 1 hét után.

Én volt akivel az első éjjel szexeltem, és együtt voltunk 4 évig, szerettük is egymást majdnem végig.

Volt akivel végig nem és kb a közepétől találkozgatott mással is.

Ez nem valami mennyire szeret-teszt hogy ha tényleg szeret, majd kivárja....

2013. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figy, ha 6. találkozás és szex miatt dobott, nem nagy veszteség.

Szerintem nincsen ilyen 3. randi szabály. Akkor feküdj le vele amikor úgy érzed ott jártok. Ha a pasi nem tud addig várni akkor úgysem hozzád illő.


Én amúgy mindig sokáig randiztam. Én a randik alatt még nem voltam a barátja a lánynak. Szerettem igazán megismerni a másikat. És szerencsére normális lányok voltak, akik szintén megismerést tartották fontosnak.

Viszont ha összejöttünk ténylegesen akkor sokat nem váratott a szex.

(Bár volt egyszer olyan is, de ott a lány kicsit lelki sérült volt és rájöttem, hogy írtózik valamiért hogy olyan szintig eljusson. Gondolom valami trauma, de ott ő szakított amikor már túl komolyodott a dolog)


(persze volt gyors szexkapcsolat, de az tényleg csak arra volt jó, nem komoly dologra)

2013. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!