Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is ciki egy duci lánnyal mutatkozni?

Figyelt kérdés
sok olyan kérdést olvastam itt és máshol is, hogy nem e ciki duci lánnyal mutatkozni. Hiába szeretik mégis félnek. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. júl. 18. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti büszke rá. Az utcán is.
2013. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
hat en tuti hogy szegyelnem bar nekem nem is jonek be a duci lanyok!
2013. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ha nem jön be akkor természetes :) de akinek tetszenek a ducibbak meg szerelmes is azt már nem értem :D
2013. júl. 18. 07:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Haha... szerencse akkor hogy nem a mi falunkba laksz... Nálunk olyan pletykás asszonyok élnek, hogy Úristen!! Ezek összeülnek, és ami történt 24 óra alatt, minden percét elmesélik... kivel találkozott, hogy nézett ki, mit mondott... Egyszer volt "szerencsém" egy ilyenen részt venni, pff... elég is volt xD
2013. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetemben nem arról van szó, h ciki-e. Legjobb barátom lány duci, imádom és teljesen jól működik közöttünk a barátság, egyikünk sem akar többet a másiktól. :) Mint nő nem vonz és nem is tudnék elképzelni kapcsolatot vele és más duci lánnyal sem. Egyszerűen nem az eseteim - mint ahogy én sem lehetek minden csajnak a zsánere -, ennyire egyszerű.
2013. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
ha a pasi is duci akkor nem, amúgy gáz
2013. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
sztem h vonzodsz hozza es szereted akko ne erdekeljen az illyesmi. egyebkent nap mint nap latni ilyen parosokat es nincs benne semmi égö
2013. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem olyan lánnyal mutatkozni ciki, aki neked nem tetszik.
2013. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel ciki egy sovány pasival mutatkozni?

Miért is nem cikik a mai menő 25,5 kilós srácok? Szerintem gázabb mint egy formásan telt lány (nem a 100 kilósakra gondolok, hanem a formás, cicis, popsis husisabb lányokra).

Ha ciki egy duci lány akkor legalább annyira cikik ezek a mai menő fiúkák.

2013. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki !
2013. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!