Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azzal piszkál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azzal piszkál, hogy régen miért feküdtem le ezzel meg azzal miért nem voltam kacérkodó, de elérhetetlen ribi, aki mindenkinek húzza az agyát de végül senkinek nem adja oda magát. Mit csináljak? A múltat már nem tudom megváltoztatni.

Figyelt kérdés
És külömben is miért olyan jó meg menő az ha valaki húzza a fiúk agyát? Miért nem jó nekik aki ha akar valamit akkor belemegy, ha meg nem akkor egyértelműen ellenáll? Most akkor én nem is vagyok igazi nő, ha nem húzom a férfiak agyát?

2013. júl. 18. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? mondd neki, hogy kussoljon, ennek a kérdésnek utólag semmi értelme.

Ilyen hülye kérdéseket meg ne tegyél fel, hogy akkor te nem vagy igazi nő....

2013. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz hozzá. A pasid azt szeretné, ha ő lenne az első az életedben. Ha pedig csak meg akart volna dugni korábban, akkor az lett volna a baja, ha csak húzod az agyát.
2013. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy már nem tudsz rajta változtatni, arról nem is beszélve, hogy semmi köze hozzá. Szerintem rosszabb, ha valaki folyton csak húzza mások agyát, hülyíti őket, majd lekoptat mindenkit.


Vagy elfogadja ezt és befejezi, vagy elmehet.


Nekem volt ilyen barátom, akinek nem tetszett, hogy nem ő volt az első fiú az életemben (hozzáteszem, neki sem én voltam az első lány) és folyton felhántorgatta. Egy idő után meguntam, bár nem emiatt szakítottunk elsősorban.

2013. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a semmi köze hozzá sok nő miért mindig ezt mondja?:D

De amúgy szerintem csak simán hülye én inkább örülnék, egy idióta de tényleg.

2013. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nő vagy csak nem annyira izgalmas vagy izgató mint egy olyan csaj aki megteszi. Bár a határ vékony és átcsaphat kegyetlenségbe is ez a fajta játék. Nameg én azt mondom hogy a csaj azzal legyen ilyen akitől akar is valamit a többivel csak kedves vagy közvetlen, de ne férreérthető.


Nem tudom h biztos ezt és így adta-e elő a barátod vagy csak te ragadtál ki egy csökkentett hangerejű lábjegyzetes beszólást valami nagy monológból (amihez a csajoknak hatalmas tehetsége van) vagy tényleg így történt-e de valószerűtlennek és értelmetlennek tűnik ez a felvetés. Szerintem többet foglalkozol vele mint érdemes.

28F

2013. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek bejönnek ezek a játszmák, van, akinek nem. Nekem egyáltalán nem, én képtelen vagyok megjátszani magam.
2013. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!