Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lehet a Starity.hun...

Hol lehet a Starity.hun (régen Sztárlexikon) megváltoztatni azt az állapotot ahol jelenleg a "vissza térő vendég" van megadva?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 20:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A "titulus" lenne az amit meglehet adni csak nem tudom hol, előre is köszönöm a segítséget, egyébként bocsi, visszatérő vendég, nem tudom miért raktam közé szóközt. :-D
2012. febr. 9. 20:28
 2/13 anonim ***** válasza:
ez attól függ milyen rendszerességgel használod az oldalt, nem te változtatod meg, hanem minél tübbmindent csinálsz annál maasabb "rangot" kapsz... egyszó mint száz hülyeség az egész:D
2012. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te összetéveszted a "csoport"-al, ott van az hogy nem te döntöd el, a titulust te magad adod meg! Egyébként 5 éve vagyok tag, napi rendszerességgel "használom" az oldalt! :-)
2012. febr. 9. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
jaj gondolkozz már drága... nem téesztem össze, úgy van ahogy mondom.
2012. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
oh valóban igaz... ez esetben elnézésedet kérem
2012. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még ha igazad is lenne (ahogy nincs!), nem kéne drágáznod meg ilyen nagyképűen beszélned.
2012. febr. 10. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaj DRÁGA, mit húzod magad ennyire? Miért lennék nagyképű? Ne stresszeld magad, az sosem jó.
2012. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a drágád! :-) Miért vagy nagyképű? Hát ennek elég sok oka lehet... ezt inkább pszichológustól kéne megkérdezned nem tőlem, meg is látszik a százalékodon... Egyébként meg a kérdésre válaszolj ha tudsz, ha meg nem akkor nem kérek több kommentet, és törölni fogom a kérdést! Nehogy már a befőtt egye meg a nagymamát...! Na csók DRÁGA!
2012. febr. 10. 18:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Haha nem szívem, nem vagyok elmebeteg, csupán imádok trollkodni a hozzád hasonló idiótákkal:)

A százalékommal gőzöm nincs mi bajod (bár nem mintha meghatna mennyi a százalékom, merthogy tudod nekem nem ettől függ az életem), de nyugodtan oltogassuk csak egymást, azzal, hogy "nekem több van". :)

2012. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó vagy... és egy szóval nem elmebetegeztelek le, jó lenne ha te is megadnád a tisztelet felém! De úgy látom ezzel már elkéstél.. Látszik hogy a szüleid nem neveltek meg, rád férne egy két pofon. Sajnálom hogy ilyen kis szánalmas életed van, hogy a hozzám hasonló "idiótákkal" szórakozz.. Látszik hogy itt lógsz a neten egész nap és csak a válaszomra vártál... nevetséges vagy. :-) Csak tudod nekem van életem, nem úgy mint neked, szóval nekem ez volt az utolsó üzeneted felém. Üzenem a szüleidnek hogy sajnálom hogy ilyen gyerek jutott nekik. Egy igazi példa vagy az abortuszra!
2012. febr. 10. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!