Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek hogy kell kivívnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hogy kell kivívnia a tiszteletet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálok rosszul, de sosem tisztel eléggé, akivel együtt vagyok. Nem volt eddig túl sok barátom (19 vagyok), de mindegyikükkel előfordultak olyanok, hogy megfeledkeztek rólam. Nem beszéltek velem csúnyán, aranyosak voltak, de valahogy sosem érdekelte őket a véleményem, mint például más kapcsolatban, ahol azért szerintem szokás közölni, hogy most a haverokkal felöntünk a garatra, vagy ilyesmi. Mindig olyan vagyok, mint egy kis pótlék, hogyha szükség van rám, akkor majd én gondoskodok róluk. Amikor rákérdezek erre a tisztelet dologra, akkor meg meglepődnek, hogy miért ne tisztelnének. Nem mondanám magam butának, és vagyok olyan intelligens mint mások, kedves is vagyok velük, de nem tudom, hogy csináljam, hogy tiszteljenek.
2013. júl. 18. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Legyél NAGYON jó az ágyban! :)
2013. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már startban a mondatszerkesztésed visszahúzódó személyiségre vall... nem használsz egyenes, konkrét mondatokat, sok a nem és a ne...
2013. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem azon múlik, hogy kivívod-e a tiszteletet. Egyszerűen a nők úgy működnek, hogy aki kinyalja a seggüket, arra nem tudnak férfiként nézni. Így nem a barátaiddal volt gond, hanem azok nem voltak a barátaid, akiktől több törődést kaptál/kaptál volna.
2013. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jujj de igaza van a 3.nak
2013. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Tudod az emberek nagy része nem tudja kezelni a jóindulatot, a segítőkészséget, a kedvességet. Ha ilyen vagy, akkor csak visszaélnek vele. Te vagy az aranyos kis lány, akivel bármit meg lehet tenni, mert cuki és mindent lenyel. És azzal aki így kezel, bizony nem tudsz mit kezdeni. Megteheted, hogy "megkeményedsz", de az már nem te leszel, és így ő sem téged fog tisztelni, hanem azt a szerepet, amit felöltesz az ő hiányosságai miatt. Szóval ez eléggé kellemetlen helyzet. Vannak olyanok, akik nem szállnak el a jóságtól, de szerintem alapjában véve kevés, főleg a fiatalok között.
2013. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!