Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert fontos pl evfordulora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontos pl evfordulora ajandekot venni egymasnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem fontos de én szeretem megajándékozni a páromat. 20L
2009. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért fontos szülinapra vagy karácsonyra ajándékot adni? xD
2009. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Évforduló van vagy nincs nem számít. Ha adsz valamit örömmel add, vagy ha nem inkább jobb a semmi.
2009. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy nem felejted el, az azt jelenti, hogy fontos a számodra x idő után is. Csupán a gesztus számít, nem az ajándék.
2009. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ige, pl nem ertem karacsonykor is miert ajandekozzuk meg egymast .Mostmar nem a belso ertek szamit hanem az ajandek nagysaga, nekem inkabb nem kellene semmi, csak kapjam meg a szeretetet.

Es mindenki gondolkodjon el, szerintem mindenhol az ajandeknak van nagyobb jelentosege mintsem a belso ajandeknak (szeretet)

2009. okt. 20. 19:39
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor miert nem lehet hozzabujni es azt modnani szertlek , vagy valami pluszot adni neki pl szexben , egy iagzi evfordulos szex:)
2009. okt. 20. 19:40
 7/11 A kérdező kommentje:
*igazi
2009. okt. 20. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Az lenne a jó ha minden nap éreztetnénk a másikkal, hogy szeretjük időszakos ajándékvásárlás helyett. A többi csak extra. Nekem az a fontos, hogy Kitől kapom.
2009. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

évfordulora sosem veszünk semmit

inkább spontán ajándékok

ma is megláttam egy pulcsit,megvettem neki,mert jol fog neki állni...

de direktbe évforduora nem szoktunk

nem fogom se jobban se kevésbé szeretni

meg igy esély sincs arra hogy elfelejti és emiatt veszekedni:d

22/L

2009. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolso , ez tetszik .Akkor is lehet szeretni egymast hogyha nincs evfordulo vagy valamilyen unnep :)
2009. okt. 20. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!