Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy legszivesebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blander kérdése:

Mért van az hogy legszivesebben szakítanék vele de soha nem teszem?

Figyelt kérdés
Ha bármikor oda kerül a kapcsolatunk hogy akár szakíthatnánk is... én nem tudom megtenni... nem igazán érzem jól magam.. sőt kezd megfolytani ez a kapcsolat.. nem vagyok boldog... de menteni akarom mindig..
2013. júl. 18. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert a lelked legesleg mélyén szereted Őt! -Egy fiú.
2013. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert félsz hogy összetöröd...

légy határozott, ne rá gondolj, hanem magadra

2013. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szereti, akkor nem akarna szakítani. Csak egy gyáva sz@r vagy, aki fél a változástól.
2013. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nehéz. Inkább túlságosan megszoktad, hogy vele vagy és már furcsa lenne nélküle, de az is lehet, hogy tényleg még szereted őt, csak nem szerelemből.

Ha nem vagy boldog, márpedig ez a legfontosabb, akkor szakíts!

2013. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a megszokás van a dologban és félelem a változástól és az egyedülléttől (esetleg magánytól). És persze lehet, hogy a szerelem elmúlt, de attól még szereted és esetleg köthetnek hozzá szép emlékek is, ami még nehezebbé teszi azt, hogy elhagyd.

Ha nagyon boldogtalan vagy, akkor viszont a legjobb, amit tehetsz, ha kilépsz a kapcsolatból. Inkább legyél egyedül boldog, mint boldogtalan egy kapcsolatban.:)

2013. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valószínűleg félsz a változástól. De ne verd át se őt se magad. Csak rosszabb lesz ha a másik fél úgy gondolja hogy minden rendben van és "kkövetkező szintre" léphettek. Bár nem tudom mennyi idősek vagytok és mennyire komoly. Ismerősömet pl. eljegyezték holott ő végig mondta (igaz nem a barátjának) hogy nem tervezi az esküvőt. Félt elhagyni és csak egyre beljebb kerültek.
2013. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ugyanezzel küzdök. És bár nehéz volt, de lassan kezdek rájönni, mi lehet az oka: az, hogy mint embert nagyon szeretem, és nem akarok neki fájdalmat okozni, azt akarom, hogy nagyon boldog legyen. És tulajdonképpen semmi nincs a kapcsolatban, ami miatt azt mondhatnánk, hogy rossz. Látszólag minden tökéletes, kivéve egy dolgot: szerelmesek vagyunk mi, úgy igazán?
2013. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!