Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összeveszünk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeveszünk a barátnőmmel miért érzem azt h legszívesebben szakítanék vele?

Figyelt kérdés
ilyeneket ne írjatok h nem szeretem mert nagyon is szeretem am ő/18 én/20
2009. dec. 19. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert egy valóban durva összeveszés mindenkit nagyon megviselhet érzelmileg, főleg, ha az ember nincs hozzászokva és nem tudja kezelni.


Nem tudom, leginkább milyen okokból szoktatok összeveszni, de ha olyasmi miatt, amit pedig alapvetően meg lehetne beszélni és/vagy egyszerűen csak kompromisszumkészebbnek, engedékenyebbnek kéne lenni, akkor mutass példát neki. Uralkodj magadon, ne húzd fel magad, szépen, nyugisan, halkan, csendesen válaszolj neki, mint egyébként is, és máris nehezebb lesz neki is felpörögnie. Ha meg olyan témáról van szó, ami tulajdonképpen nem is olyan fontos (neked), akkor nyugodtan engedj a magad álláspontjából, és hagyd rá az övét. Bőven elég, ha csak a valóban fontos dolgoknál állsz ki a magadé mellett.

2009. dec. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én utálok veszekedni, viszont, ha mégis összekapunk a barátommal idegesen én is úgy érzem, hogy legszívesebben szakítanék. Viszont ez az érzés nem sokáig tart, mert rájövök, hogy nagyon rossz lenne nélküle... :)


Egyébként sokszor veszekedtek? Ha igen, akkor kisebb dolgokon vagy durvább?

2009. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában apróságokon de az nagyon elfajul és nagy veszekedés van belőle!!
2009. dec. 20. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó.. Valószínűleg mindketten nagyon erős egyéniségek vagytok és egyikőtök se enged. Ha szereted legalább te vegyél vissza a makacsságból, veszekedésnél inkább öleld, nyugtasd meg. A veszekedésnek semmi értelme, csak megkeserítitek egymás életét...
2009. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy mind a ketten makacsak vagyunk de megfogadom a tanácsod
2009. dec. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!