Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma reggel a párom a fejemhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel a párom a fejemhez vágta, hogy "rohadt keveset" szexelünk. Ezen én kiakadtam, szerintetek hülyeség volt?

Figyelt kérdés
nem tudtunk normálisan megbeszélni, bőgés meg kiabálás lett a vége. Egyébként 3x-4x szexelünk egy héten, ő mindig 7-re 8-ra jár haza, én meg itthon egész délután. Mire ágyba érünk már este 10 óra és 4kor kelek. Nem mindig van energiám, és már néha kényszernek érzem a szexet, lassan az ő kedvéért csinálom csak, mert tudom, hogy a heti 4 nem elég /ez tényleg olyan kevés/?
2013. júl. 19. 09:55
 1/10 ASOT ***** válasza:
100%
Azért az nem annyira kevés...
2013. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem kívánod, akkor nem kívánod.... Attól, hogy a fejedhez vágja, nem lesz jobb, tenni kellene érte valamit....
2013. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti 4 ""rohadtul" nem kevés :D

ha nem tetszik neki lehet nyúl :D

mi is ennyit szoktunk mert mindketten dolgozunk és néha jólesik csak úgy összebújni egy fárasztó nap után és pl tvzni vagy neaddjisten BESZÉLGETNI :)

2013. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen egyéni mi a kevés/sok. Látszólag eléggé különbözik a szexuális igényetek. Én a helyedben a kompromisszumos megoldást választanám.
2013. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként az is a baj, hogy neki a kapcsolatunk kezdeti szakaszában nem tartott sokáig a szex, akaratlanul is többször 3 perc után ment el, pedig volt gyakorlata. Ezen azóta javítottunk kicsit, de nem merem húzni az együttlétet, mondjuk 30-35 percre, mert félek, hogy aznap már akkor nekem nem is lesz orgazmusom, ő meg emiatt kiborul és hiába nyugtatgatom.
2013. júl. 19. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Összetenném a két kezemet heti 3-4 szexért!:)

Nálunk havi szinten van ennyi.:(

Egyébként nem kevés a heti 3-4.

2013. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező menj el először te. Akkor neked már lesz. :D
2013. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a palival valami gáz van...
2013. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

lehet, hogy 4szer szexeltek, ami tök átlagos, viszont lehet, hogy egy éjszaka neki több kellene mint egy quicky elalvás előtt és nem elégül ki egy elsüléssel.

Nálam is volt hasonló, hiába volt egy szex, nekem aznap több kellett volna, egy igazán kiadós szex ahol hullafáradtan összeesünk, de helyette hónapokig éppen csak egy menet volt (hiába heti 3-4szer), de ez nem volt úgy igazán kielégülés.

2013. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Nő vagyok, de nekem néha NAPI három-négyre van igényem. Szóval tényleg egyénfüggő... Szerintem itt inkább azzal van a gond, hogy rutinból csináljátok... mondjuk egy végigszexelt hétvége után, ahol te is aktív vagy, és élvezed a dolgot, neki is elég lenne a heti 3... nem csak a mennyiségen, hanem a minőségen is múlik. Ha érezné, hogy te is kívánod, élvezed vele, nyitott vagy újdonságokra, esetleg beiktatnátok olyan napokat, amikor ki se szálltok az ágyból, akkor mindenki jól járna... te is tanuld meg élvezni, önfeledten! Lehet!

N

2013. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!