Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt, írd le a történetét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt, írd le a történetét annak a párkapcsolatodnak, ami barátságból akalult ki, vagy osztályársad volt barátod/barátnőd. Tehát hogy jöttetek össze? Milyen volt stb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi három éve ismertük egymást, amikor a barátom elkezdett érdeklődni felőlem. Gimis osztálytársak voltunk négy évig. Igazából először nem is nagyon foglalkoztam vele, mert nem volt kifejezetten a zsánerem. Aztán az egyik nyáron elkezdtünk msnezni és végül kibökte, hogy tetszem neki és szerelmet vallott nekem. De kikosaraztam, mondván én nem tudom viszonozni az érzéseit.


Egyelőre ennyiben maradtunk és amikor negyedikesek lettünk újra próbálkozott. De akkor nem az ajtóstul a házba módszert követte:) Legalább 4-5 hónapig reggeltől estig beszélgettünk és az érettségi szünetben néhányszor találkoztunk is. Mint kiderült, nagyon sok közös van bennünk és kezdtem egyre inkább megszeretni. Érettségi bankettre pedig már együtt mentünk:)


Most jelen pillanatban is együtt vagyunk. Pontosan három éve, de nem úgy tűnik mintha be akarnánk fejezni:)

2009. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!