Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt, írd le a történetét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt, írd le a történetét annak a párkapcsolatodnak, ami barátságból akalult ki, vagy osztályársad volt barátod/barátnőd. Tehát hogy jöttetek össze? Milyen volt stb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jelenlegi kapcsolatom úgy alakult hogy jártam egy sráccal, már 2 éve együtt voltunk és megismerkedésünkkor bemutatott a barátjainak. köztük volt a jelenlegi párom is. 2 évig tökéletes barátság volt köztünk, az akkori párommal jól megvoltunk. aztán lelaposodott a kapcsolatunk, és kezdtem érdeklődni a legjobb barátom iránt, csak úgy barátságból, hogy legyünk többet együtt. na annyira bejött a kapcsolat, hogy szerelem alakult belőle. szakítottam a volt párommal, és összejöttem vele. persze mindenki utál minket a régi baráti társaságból, de úgy érzem hogy életem legjobb döntése volt, és most vagyok a legboldogabb eddig életemben. lassan egy éve együtt vagyunk.
2009. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Éppen ez a bajom, egy hete ezzel szarakodok, hogy mi legyen, mert belezúgtam az osztálytársamba, nem tom mi legyen... Barátok is vagyunk szal... nehéz.
2009. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én pont most jöttem össze egy csajjal aki az osztálytársam és sokat ölelgetük egymást meg minden tök jó volt együtt.. és..ugy ez minden napiosá vált az ölelegetésés egszer csak puszibol nyelves lett és olyan jó volt meg olyan fellángolo érzés volt azota is eggyüt vagyunk ez volt 1 hónapja..
2009. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éve ismertük már egymást...sosem tudtam úgy ránézni, mint PASIRA! Aztán egyre többet voltunk kettesben, sokat dumáltunk...és egyszercsak megcsókoltuk egymást. Ennek 8 hónapja. Nem indult komolynak a dolog, nekem már nagyon is az, és azt hiszem már komolyan gondolkozik rajta Ő is...szeretném ha rendesen is együttlehetnénk. Ez egy igen szoros kapcsolat, aminek soha nem lesz vége, még akkor sem, ha nem lehetünk rendesen együtt.
2009. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szüleink régi barátok, mi meg fél méteres korunk óta ismertük egymást. :) Sokáig barátkoztunk, aztán 18 évesen kialakult vmi komoly. Ez ki is tartott sokáig: 1 hónap múlva lennénk 3,5 évesek. Viszont úgy néz ki, ezt nem érjük már meg. :( Távol élünk egymástól, de nem ez volt a legfőbb ok, ez sosem volt másként. Viszont bízom benne, h nem fogom elveszíteni végleg!
2009. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
anyukánk barátnők voltak...1hónap van köztünk :) kb 6éves korunkig mindennap eggyütt voltunk aztán mi másik városba kölzöztünk (20kmre) és igy megszakadt a kapcsolat de 17évesen megtaláltuk egymást iwiwen aztán találkoztunk nagyon jól elvoltunk...1éve eggyütt vagyunk :) 18F
2009. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a kollegámmal jöttem össze. Neki volt egy csaja (nem volt komoly, csak dugta); én pedig házas voltam. Annyira ízott a levegö, hogy a sok baráti ölelgetésböl és beszélgetésekböl egyszer csak "szajra-puszi"-k lettek, majd nyelves.... s aztán már azon vettem észre magam, hogy nem tudok lefeküdni a férjemmel... Persze válás lett belöle. De így tiszta utat nyertem arra, hogy a kapcsolatunk kibontakozzon és több legyen, mint egy intim baráti. Azóta együtt vagyunk...( lassan egy éve).
2009. okt. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak egymás mellett dolgoztunk, és mi sem természetesebb, hogy sok mindent megbeszéltünk az élet dolgairól. Család, gyerekek, öröm, bánat, mindent megosztottunk egymással.

Én jóval hamarabb észre vettem magamon, hogy jobban vonzódom Hozzá már, mint ahogyan szabadna.

Ezzel Ő is így volt, de mivel mind a ketten házasok voltunk, keményen harcoltunk az érzéseink ellen.

De a szív erősebb volt mint a tudat, és egy hajnalig tartó levelezés eldöntött mindent.

" Igen, szeretlek, többet jelentesz, mint sem hinnéd"

írtam, amire az volt a válasz, hogy "már réges régen többet érzek, mint barátság, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel. Olyan jó lenne ha átölelnél."

Kell egy pasinak ettől több, mint, hogy egy NŐ az ölelésére vágyik?

Azóta együtt vagyunk, és úgy érzem, a földön mi vagyunk e legszerelmesebb pár...

Nekem Ő az igazi, egy kincs, amely az életem nagy nagy ajándéka.

Munkahelyi barátságnak indult

2009. okt. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy tánckurzusra jártunk, felkért táncolni és azóta szinte mindig együtt táncoltunk. Gyakran megvárt, elém jött, hazakísért, csak hogy többet beszélgethessünk, hónapokig szigorú barátság volt, bár én kezdetektől fogva tudtam, hogy többet szeretne... aztán elkezdtem érdeklődni iránta, sokáig beszélgettünk, találkozgattunk, majd aztán végül összejöttünk :) Nem tartott sokáig a barátság előtte, de azóta is együtt vagyunk, hamarosan 2 éve :))
2009. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mostani kapcsolatom elég furán alakut, van egy non jó barátom és (történetesen tegnap :D ) lejött a a huga meg pár barátnője hogy jöjjek ki a sulihoz mert van vmi ott mondom nem, aludnék estébé aztán megondoltam magam, izomból odatekertem találkoztam a csajjal és beültünk egy padra beszélgettünk majd elkisírtem egy csöndesebb helyre és lekaptam :D szeretem :* ^^ csak a báttya megnetudja :D
2009. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!