Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neved adtam az uj automnak-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neved adtam az uj automnak- russzul tettem?

Figyelt kérdés
Muszaj megkerdeznem mar toletek, hogy en vagyok e a bunko vagy a baratnom tulsagosan hiszterias, mert mar az oruletbe kergetett azzal, hogy mindenemet megszolja- en vagyok e a hibas vagy o tuloz-szerintetek. Na arrol van szo, hogy vettem kocsit (elso az eletemben), es annyira orulok neki, hogy nevet adtam neki. Tegnap elmondtam a baratnomnek, hogy Vikinek hivjak az uj automat. Na azota a legnagyobb ferfi nemi szerv (nem pont ezt a szep kifejezest hasznalva) jelzokkel illet engem, meghogy miert bantom ot, meghogy direkt csinalom, es olyan hiszteriat csinalt belole hogy a cukorkaim a fellegekbe huzta vele. Ugy veli az exbaratnomrol neveztem el. volt egy csaj meg mikor nem jartunk, csak kavartunk kicsit de nem jartunk soha, aztan annyiba maradt-haveri kapcsolatban maradtunk semmi masfajta erzelemmel a masik irant, de mar annak is veget vetettem es elloktem magamtol hogy a baratnom kedveben jarjak.Tehat a baratnom tud rola hogy hogy hivtak. es most azzal jon nekem, hogy az exemrol neveztem el a kocsit, pedig az osszes foldi ertekemre legyen az barmi feleskuszom hogy semmi koze a multamhoz, csupan tetszik ez a nev es az automat igy neveztem el, fuggetlenul barkitol. De sajnos a baratnom nem hiszi el, egyfolytaban azzal ragalmaz hogy az exem nevet adtam neki, meghogy rola neveztem el, es bantom ot vele meg ilyenek es csunyan hiszteriazik. Ugy velem nem nezhetek mindig a labam ele, hogy automnak is megvalogassam milyen neveket adhatok, hogy nemhogy baj lesz a nevbol :S Szerintetek en vagyok a hibas, nem kellett volna olyan nevet adnom az autonak mint egy csaj volt a multamban akivel egyebkent nem jartam? vagy a baratnom megbuggyant, mar bocsanat a kifejezesert de szamomra ez nagy sokk. Segitsegnek annyi, hogy a baratnommel most jarunk 2 eve. Nagyon szepen koszonom
2013. júl. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
De ugye női név :D? Én motoromnak is van neve, ez normális :) És a nőd hisztizik......
2013. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viki a neve a kocsimnak :)
2013. júl. 19. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, de valoban szarul eshet a csajnak hogy az exed nevével illeted a kocsidat.

inkább ne szoltal volna semmit, vagy hívtad volna másnak.

te örülnél, ha csajod az expasijának a nevével illetné mondjuk a teloját, vagy bármi személyes cuccát?! ugye hogy nem. valamilyne szinten jogos a hiszti.

2013. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az a baja hogy nevet adtál a kocsidnak, inkább az, hogy az exednek is ez volt a neve, így viszont tényleg mezei taplóság és jogosan akadt ki.
2013. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem az exem, csak kavartunk meg a baratnom elott. az "ex" kifejezest csak o hasznalja nem tudom miert, talan igy hatasosabb neki. es egyaltalan nem ugy adtam a nevet, hogy egy csaj nevet a multambol, hisz en ezt mar el is felejtettem. csupan gondolkodtam, es mondom ez jo lesz, ezt adom neki. teljesen fuggetlenul, nem gondoltam senki konkretra. de mikor kiloktem, maris ezzel allt nekem, hogy rola neveztem el, pedig csak veletlen egybeeses. Most kepzeljetek el, ha 100 nom volt az eletben, akkor 100 nev van amit nem adhatok a kocsimnak mertha megtudja a baratnom hogy jartam vagy barmi percnyi kozom volt egy ugyanolyan nevezetu nohoz akkor leszedi a fejemet?
2013. júl. 19. 12:28
 6/8 A kérdező kommentje:
az egyik valaszolonak: tudom hogy hivtak az o expasijait,ismerem is oket (az egyik osztalytarsa is volt-mikor meghalt el is ment a temetesere es tudtam rola,termeszetesnek tartottam). viszont ha a baratnom barmit is elnevezne,akar a fiunkat is ugy ahogy valamelyik exet hivtak,egyaltalan nem az fordulna meg a fejemben hogy azbexerol nevezte el,hanem ugy gondolnam hogy azert nevezte el mert tetszik a nev neki.nem fognek ra ilyen hazugsagot hogy az exe nevet adta ra mikozben csak veletlen egybeeses. a lenyeg a hozzaallas,ki melyik oldalrol kozeliti,es minek kozelitenem meg valotlan iranybol?
2013. júl. 19. 12:36
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy mivan ha,mivel sajnos eleg rosszul all a szenank,mas baratnom lesz a jovoben, aki tudja vagy fulebe jut falusi pletykak altal hogy valamikor evekkel oelotte mareknyi kozom is volt egy Viki nevezetu nohoz es meghallja hogy baratok elott Vikinek szolitom a kocsimat.nem durva azert szerintetek ennyire erzekenynek lenni? ilyen alapon nem adhatnank semmilyen nevet,mert mivan ha meg maig nem volt olyan nevu csajom szoval batran elnevezem,de majd veletlenul megesik hogy lesz a jovoben,de utana megint mas lesz es akkor aztan az aktualis megszivat erte? vagy aktualis baratno elott mindig ugy valtoztassam a kocsim nevet hogy nehogy egyik multam neve legyen? szerintem ez rohejes
2013. júl. 19. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ha reggelente megk*rod.
2013. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!