Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex, vagy "kapcsolat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex, vagy "kapcsolat" is lehet belőle? (Elfoglalt pasi)

Figyelt kérdés

Induló kapcsolatom van egy elvált férfival. Már most látszik, hogy túl sok időt nem fogunk tudni együtt tölteni, mert nagyon sokat dolgozik, és a gyerekeivel is tartja a kapcsolatot, ezért eddig gyakorlatilag csak szexre futottunk össze (közben azért rengeteget beszélgetünk, van ölelés, simogatás, összebújás), de egyelőre azt látom, hogy szexen kívül másra (pl. közös programokra) nem igazán számíthatok a közeljövőben. Ő elvben nyitott bármire, ha minden kedvezően alakul, de ideje nem igazán van rá. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett belőle?

Nekem alapvetően kellemes így is, de azért vágynék együtt töltött időre, közös programokra is.


2013. júl. 19. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet tudni előre, hogy kb. meddig fog tartani ez az elfoglalt időszak? Ha belátható időn belül 'felszabadul', akkor ki lehet bírni.

Egyébként szerintem ha jól érzed magad vele, akkor ne erőltesd a programokat, stb., ha tudod, hogy egyszerűen nem teheti meg. A lényeg, hogy boldogok legyetek mindketten, amíg csak lehetséges. Utána meg kérdezz rá nála, hogy ő hogy érez ezzel kapcsolatban, és találjatok ki közösen egy megoldást.

2013. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az elfoglaltság általános jellemzője. :) Elmondása szerint több induló kapcsolata bukott már bele. Azt gondolom, hogy akkor oldódna meg tartósan, ha esetleg eljutnánk összeköltözésig, de az persze nagyon távlati cél. Kérdés, hogy így (szinte csak szexszel) el lehet-e jutni idáig. :D
2013. júl. 19. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
csak 1 kérdés:miért elvált,több gyerekes apára akarod alapozni a jövődet?! Másrészt:valószínű azért olyan elfoglalt,mert csak szex-kapcsit akar veled,ami nem valószínű hogy változni fog-az ő részéről.
2013. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nézd, nekem már bukott el kapcsolatom azon, hogy túl hamar 'összenőttünk', és nem volt meg a kellő szabadság, nem jutott idő magunkra. Ma már úgy gondolom, hogy csak az számít, hogy amikor együtt vagytok, akkor minden jó legyen.

Egyébként szerintem el lehet jutni, persze, de érdemes lenne rákérdezned nála, hogy ő hogyan vélekedik erről, mert ha nem akar élettársat egyáltalán, akkor felesleges erre várni..Mármint ne úgy kérdezd, hogy 'összeköltözünk?', mert az ijesztő, én inkább úgy kérdeznék rá, hogy 'Nagyon jól érzem veled magam, és a szex is csodálatos, de szeretném tudni, hogy ha esetleg komolyabbra fordulnának a dolgok, akkor te hogyan állnál hozzá, csak hogy tudjam, mire számítsak. Nem siettetek semmit, csak tudni szeretném a te véleményed a dolgokról.' Szerintem ez egy korrekt kérdés, nem várhatja el tőled, hogy évekig bizonytalanságban tengődj.

2013. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 3: Mert én is elvált, gyerekes vagyok. Egyébként nem szándék kérdése, vezető pozícióban dolgozik, gyakran előfordul, hogy este 9-kor még munkából ír.


# 4: Beszéltünk erről, ő hozta fel. Ő szeretne új családot, de nyilván ehhez idő kell, hogy kiderüljön, mennyire tudunk együtt "működni" hosszú távon. Én sem siettetném, nekem is kell idő ahhoz, hogy el tudjak köteleződni.

Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyen "intenzitással", tehát heti max. 1-2 találkozó, ami jóformán csak szex (sok-sok beszélgetéssel azért), lehet-e perspektíva egy kapcsolatban.

2013. júl. 19. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Jaa, hát erről nem volt szó! : ) Hát ha sokat beszélgettek a szex mellett, ahogy állítod, és ő nyitott a komolyabb dolgokra is, akkor abszolút van benne perspektíva, igen!

2013. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!