Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne a párodnak nem lehet gyereke? És örökbefogadni és donort sem szeretne

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel számomra (még) nem fontos a családalapítás, valószínűleg semmit. Nem távolodnék el tőle, és vele maradnék. Nekem sincs a terveim között a gyerekvállalás. Viszont ha objektiv akarok lenni, és arra gondolok, hogy lehet, 10 év múlva, a harmincas éveim közepén szeretnék gyereket, és az akkori párom nem szeretne, vagy nem tudna ebben segíteni, valószínűleg keresnék olyasvalakit, akivel ez megoldható lenne. Ez egy olyan dolog, ami miatt több pár eltávolodik egymástól, mert nem közösek a céljaik vagy a terveik a jövőre nézve. Ez nem önzőség, vagy intolerancia.
2013. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk 5 év után derült ki és szeretem nemtudom elhagyni:(Önző mert más megoldást nem akar azt mondta ha sajátja nem lehet akkor máshogy sem
2013. júl. 19. 14:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét.

Amíg nincs kimondottan napirenden a téma, semmi sem változna. De ha már én is szeretnék... Sajnos bármennyire is fájna, elhagynám az illetőt. A gyermekvállalás egy olyan alap kérdés, amiben muszáj egyetértenie a két félnek, ellenkező esetben kizárt, hogy a kapcsolat boldog legyen.

2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:(( Igen tudom én szeretnék babát de ő nem nem hajlandó erről beszélni azt mondta menjek el akkor de ő nem változik.Ennek ellenére nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek tudom ha vele maradok lemondok a gyerekről de ha elhagyom akkor lesz gyerekem de a szerelme már nem:(
2013. júl. 19. 14:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kizárja az egyéb lehetőségeket, és erről hosszú beszélgetésekkel sem lehetne meggyőzni, akkor elhagynám. Mindenképpen szeretnék gyereket, és ha ő nem hajlandó erre, akkor eleve azzal van a probléma, nem azzal, hogy meddő.
2013. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen ha szeretne babát akkor elfogadná a másik megoldást is.Bár lehet nem szeretné a sajátjaként.(
2013. júl. 19. 14:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy baba, annyira...baba. Nem értem, hogy lehetne nem szeretni. Mindegy ki szülte, imádnám!

Lehet, hogy inkább magával a gyermekvállalással van gondja. Nem változik? Mindenki változik. Sok mindent teljesen máshogy gondolok, mint pár évvel ezelőtt. Ha nem vagytok benne nagyon a korban, akkor várj még egy kicsit, hátha kedvezően alakulnak a dolgok. Viszont ha sürgős, és hajthatatlan, akkor sajnos nincs más hátra. Gyerek, vagy a jelenlegi párod. Választanod kell.

27/N

2013. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom.És tudom,hogy babát szeretnék mert pár éve és utána késő:(
2013. júl. 19. 14:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem azzal van a gond, hogy ha akarna is gyereket, nem szeretné a sajátjaként az örökbe fogadott kicsit. Ha valaki akar gyereket és céltudatosan készül az érkezésére, akkor nem csak megszülni meg "megcsinálni" akarja, hanem felnevelni is és gondoskodni róla. Inkább az a helyzet, hogy a párod egyáltalán nem akar gyereket. Változni persze, változhat, de ha felnőtt férfi, akkor nem valószínű, hogy meggondolja magát.
2013. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen felnőtt.Értem hát akkor nekem kell döntenem
2013. júl. 19. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!