Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha két hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha két hónappal a szakítás után kiderülne, hogy a barátook nem is csalt meg, csak azért mondta, mert rákos és nem akart gondot emiatt a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megverném.. mert hülye volt.
2013. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

K.rvára kiakadnék.

Hogy mit tennék, attól függene, hogy mióta voltunk együtt és mennyire volt mély a kapcsolat. Ha években mérhető, és komoly kapcsolatról volt szó, akkor nagyon zavarna, hogy hazudott és nem bízott meg bennem, hogy elmondja a dolgot. Ha rövidtávú kapcsolatról lenne szó, valószínű kevésbé érintene meg.

24N

2013. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Kitartanék mellette, segíteném. Majd követném.
2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Végtelenül szomorú lennék, hogy nem volt hozzám őszinte és nem tartott elég felnőttnek ahhoz, hogy emberként kezelem majd a betegségét és esetleg eldöntöm saját magam, hogy akarom-e így folytatni tovább vagy sem.

Persze jöhet a duma, hogy meg akart kímélni, de fordított esetben nagyon kíváncsi lennék, hogy mit érezne.

2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Leordítanám a fejét a helyérôl, hogy nem igaz, hogy ekkora segg.
2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elmennék hozzá és beszélnék vele,és segítenék neki mindenben ha hagyná.Elvégre szeretem.
2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Visszamennék hozzá.
2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha ilyen hülye akkor megérdemli. Nem mennék vissza hozzá. Nincs joga döntéseket hozni helyettem, mert az én életemről is szó van. Az, hogy ő beteg nem jogosítja fel ilyen viselkedésre és feltétel nélküli megbocsájtásra.
2013. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Lol, mekkora s*ggfejek az előző hozzászólok :- ) Tudja, hogy meg fog halni és tudja, hogy egy életre megviseli az embert, ha a szerelme mellette haldoklik és egyszer csak elmegy. Így, hogy dühös vagy rá a megcsalás miatt, sokkal könnyebben túlteszed rajta magad és a nélkül tudod élni az életed, hogy ne jutna folyton eszedbe és ne lennél miatta szomorú. Ettől próbált volna megkímélni.
2013. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a felnőtt embernek joga van eldönteni, hogy mitől kíméli meg saját magát, nem döntheti el más helyettem. Legfeljebb a beteg illető olyan gyáva, hogy nem meri felvállalni, hogy másiknak rossz. Nem egy csecsemőről van szó, aki helyett intézkedni lehet. Amúgy meg emberek halnak meg nap mint nap. Ez az élet része. Természetes. Mindenki átesik rajta és a legtöbb egészséges ember túléli.
2013. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!