Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális? (bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem engem érint a téma, de arra lennék kíváncsi, hogy tegyük fel van egy fiú meg egy lány, akik jártak, de szakítottak, mert a lány elvesztette a bizalmát a fiú iránt. Ezt követően viszont találkozgatnak, szóval nem randiznak, hanem közösen kitalálnak valami programot és mondjuk a lány testvére is velük tart..

Az volna itt a kérdésem, hogy szerintetek ez így normális?

Csak mert én ezt nem igazán értem. Szakítanak, a lány bizalmatlan, de ennek ellenére találkoznak mintha velük mi sem történt volna?

Ha ez velem történne meg, én rá sem tudnék nézni az illetőre, hiszen kirúgtam már.. Akkor pláne minek találkoznék vele és csinálnék bármit is még ha nem durván váltunk is el egymástól..


Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. júl. 19. 16:07
 1/2 Cyklon ***** válasza:
kialakulhat barátság is. tudod,hihetetlen van férfi és nő között is barátság :D amúgy meg csak ráakarja sózni tesójára :D
2013. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak biztam abban, hogy kettőnk között lehet valami, ezért is kezdtem el vele ismerkedni, mert tegnap mondta, hogy nincs már fiúja, meg sokat kell tennie, hogy visszanyerje a bizalmát.. ezek szerint még mindig hozzá húz a szíve
2013. júl. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!