Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy férfinek másfél éve van párkapcsolata és új munkahelyén méregeti, nézegeti a lányokat?

Figyelt kérdés

És aztán ezt mondja a párjának...

Nem szeretnék elfogult,gyerekes lenni, ezért kérdezem inkább..

Tisztában van vele,hogy fordított esetben,ki lenne akadva,de ennek ellenére sem érti miért esik rosszul. Nincs sok önbizalmam,ezt tudja is...és nem tudom,miért kell akkor mesélni,hogy nézegették a lányokat.Jogos a szájhúzogatásom?


2013. júl. 18. 09:33
 1/5 anonim válasza:
Minden férfi ezt csinálja van aki nem olyan feltünően ,de mindenki megnéz más nőket is ettől még nem biztos, hogy meg akar csalni.
2013. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és akkor lehet még nem is tudsz mindent, az én munkahelyemen is sok jóképű férfi van mindnek van párkapcsolata, de komolyan mondom ha a barátnőimmel megyünk dolgozni végig mérnek, meg jönnek flörtölni, nem értem mire fel de szerintem csak unatkoznak a munkahelyen és fel akarják dobni a napjukat, szerintem nem lehet komoly annyira. én persze kiakadnék ha az én párom tenné ezt velem. de konkrét eset volt, nálunk hogy a pasi konkrétan felajánlkozott a lánynak és utalgatott rá hogy megfektetné.
2013. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztató.:D de köszönöm a válaszokat!:)

Igazából csak azt nem értem,ha tudja,hogy szarul fog esni minek köti az orromra...

2013. júl. 18. 09:41
 4/5 anonim válasza:
Tudod, hűséget fogadnak a férfiak nem vakságot.
2013. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De bármit fogadhat ha fordított esetben mégjobban fel lenne háborodva. Nem érvelhetnék ezzel.
2013. júl. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!