Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mit csináljak? :OO

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit csináljak? :OO

Figyelt kérdés

Meg vagyok elégedve a testemmel. Szerettem magamat , nem vagyok beképzelt , de tudom a testemnek az előnyeit és hátrányait. Az alakommal is meg vagyok elégedve. Még is a barátom akivel már fél éve vagyok együtt , zavarja a testsúlyom. Komolyan állandóan kajával töm , mert szerinte el fúj a szél. Ez nekem tök bántó meg minden , nem tudom hogy mit kezdjek a helyzettel...Szarul esik hogy nem tud elfogadni így , de nem is akarok meghízni.

15/L



2013. júl. 19. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
muti képet :) 23/F
2013. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy téged zavar ha ezt csinálja
2013. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy fogadjon el így, mert te így érzed jól magad.

ha meg nem tetszik neki, akkor meg csak sajnálni tudom.

2013. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2013. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
már próbáltam és ilyenkor kezdi a hülye kérdéseit , hogy biztos hogy meg vagyok-e elégedve az alakommal , meg hogy eszek-e rendesen és ilyenkor már lassan a sírógörcs kerülget...:SS szóval nem merem neki még egyszer felhozni a témát.
2013. júl. 19. 17:47
 6/16 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretne nem érdekelné a súlyod..
2013. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az attól függ... Ha a bmi normális határok között mozog, akkor nem túl kedves tőle, hogy folyton ezzel szekál. Ha viszont túlontúl is alacsony, akkor csak jót akar neked. Lehet, hogy neked megfelel így, de a túl alacsony súly is veszélyeket rejt magában, ugyanúgy, mint a kövérség.

Ha átlagos súlyú vagy, akkor egyszerűen mond el neki hogy ez zavar téged, ne tegye többet, fogadjon el olyannak, amilyen vagy. Ha erre nem képes, akkor érdemes megfontolni a szakítást.

27/N

2013. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha már így finnyáskodik akkor nagy bajok vannak nála.... -Egy fiú.
2013. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#6-nak igaza van sajnos.
2013. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szerintem teljesen normális alakom van , egy kicsit vékonyabb vagyok az átlagnál , de messze a csont soványtól.160 és 42 kg vagyok , szerintem ez a normális.
2013. júl. 19. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!