Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak h jobb legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h jobb legyen? Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

van egy fiú az életemben ismerkedtünk jól alakult minden erre ma azt mondta h felajánlottak neki egy munkát külföldön már holnap utaznia kell azóta csak sírni tudok :/ hogy bírom én ki h elveszítettem valószínűleg örökre? :( ő volt az első olyan férfi az életemben aki tényleg mindenben pont tökéletes volt és most el kell veszítenem hogy éljem ezt túl nem bírom felfogni a dolgot :( hiányzik h nem hív nem ír és ez csak rosszabb lesz :( segítsetek már valahogy kérlek :(

20L


2013. júl. 19. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehát csak dolgozni megy, nem kiköltözni, vagy nem ?
2013. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
az hogy nem is próbálta veled megbeszélni,vagy magával vinni téged azt jelenti hogy te marhára nem voltál neki olyan fontos,mint ő neked,szóval ez eleve nem is lett volna jó kapcsolat.az hogy ilyenkor mit lehet tenni?nem tudom...de együttérzek veled,tudom milyen szar ez az érzés...viszont azt is tudom hogy el fog múlni
2013. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre frankón nincsen megoldás. Kösd le (ne fel!) magad valamivel, nálam az segített valamelyest, meghát a társaság is elvolnja a figyelmet. De a legjobb, ha kiöntöd a lelked minden bánatát valakinek :P
2013. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak dolgozni megy de a kapcsolatunk még nem olyan erős h azt várjam tőle h hónapokig várjon rám :/ mondjuk azért tényleg megkérdezhetett volna h nem e akarok velem menni vagy valami :/
2013. júl. 19. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenben senki sem tökéletes...
2013. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zoliba' ***** válasza:
fogalmatok sincs a külföldi munkákkal kapcsolatosan. Hogy vitt volna magával te kis buta? Egyrészt mit csinálnál kint,mig dolgozik? A munkásszállón ücsörögnél? 3-4 hónap után jönnétek haza. Miből élnél? Meg hogy gondolod,h egy majd idegen téged elvisz magával és te miért mennél el egy idegennel? 20 évesen lehetne annyi eszed,h igenis vársz rá,míg kint van. Ott is van internet,ha akar,majd ír. Ha nem ír,akkor az hatalmas kapufa,csak te akartad annyira ezt,ő nem. Szedd össze magad a sírás nem old meg semmit. Inkább a viszonyotokat rendeztétek volna el.
2013. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mi az h mit csinálnék ott hát dolgoznék én is most is van itt munkám....azt mondta h ő várni fog rám és h csak rajtam múlik h én megvárom e
2013. júl. 19. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
az előttem levő jól leírta,rajtad is áll,meg persze rajta is, ha látod,hogy érdeklődő,akkor valszeg komolyan gondolhatja,neked pedig csak türelmesnek kell lenned. pár hónap amúgy is hamar eltelik. és amúgy sem várhattad volna el,hogy magával vigyen...főleg,ha még nem erős a kapcsolatotok annyira.
2013. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!