Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gusztustalan dolog volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan dolog volt, hogy ebben füllentettem a páromnak? Mert bűntudatom van miatta

Figyelt kérdés
Több, mint másfél éve vagyunk együtt. Általában minden este beszélünk chaten egy órát. Viszont sokszor csak én töröm magamat, így gyakran meghal a téma. Általában ez az egy-másfél óra bőven elég, utána megy aludni. Én viszont fent szoktam lenni minden nap chaten még 23-24ig, és olyankor írok neki egy apróbb búcsú üzenetet, amit reggel megnéz. Most elmegy egy hétre, és éjfélig-egyig fent lesz chaten. NAgyon jól haladt a beszélgetésünk, azonban Ő egyre jobban csak egyszavakba válaszolt, akárhogy dobtam fel az egészet..így végül elköszöntem tőle, azt hazudtam, hogy most muszáj aludnom mert alig aludtam az éjjel. Ha tovább maradtunk volna, akkor az rosszabb lett volna, a kínosság miatt. Ígyis bűntudatom van, de nem akartam csak azért fent lenni, hogy csak mosolyfejeket írjunk...gusztustalan volt a részemről? Ne nevessetek ki, tudom, hogy gyerekes vagyok, de ha egy kicsit is füllentek bűntudatom van napokig.
2013. júl. 19. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a füllentésed a baj, hanem hogy erőltetni kell köztetek a beszélgetést. De amúgy miért kell minden este chatelnetek? Távkapcsolatban éltek? Milyen gyakran találkoztok? Azt ne mondd, hogy soha, bár én már semmin se lepődök meg...
2013. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem távkapcsolat! 20 percre lakunk egymástól, és heti két teljes nap, plusz egy nap séta, ez mindig tőle függ. Személyesen sosincs gond, viccelődünk, poénkodunk. Azért beszélünk, mert nekem nagyon hiányzik, és én is neki. De a chat...telón meg nem tudunk, mert nincs pénz rajta egyikünknek se(még nem keresünk magunk pénzt).

Szerintem is baj, hogy erőltetni kell. Biztos az én hibám is, de én jobban töröm magamat, csak mikor huszadjára egy szóban válaszol, akkor nem tudok mit tenni.

2013. júl. 19. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell erőltetni, majd beszéltek akkor ha tudtok miről. Én nem kínoznám, hanem elköszönnél hamarabb. Mondd hogy alszol, filmezel, vagy bármi.
2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismeros a tema:P Beszelsz beszelsz es 2 szot kapsz ra... Ne chatelj vele!
2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, én is mindig ezt csinálom, ha látom, hogy kifogytam valakivel a témából :D Ne érezd magad rosszul emiatt.
2013. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Huhh, azt hittem, kiosztást kapok! :D Felkészültem a legrosszabra!:D

Köszönöm a válaszokat! :) Nem erőltetem, elköszöntem. Igazából csak azért van bűntudatom, mertmindig fent vagyok, amit tud is...és pont most nem, mikor elmegy.:)

Több ismerősöm is panaszkodott erre, hogy ugyan ez megy-egy-két szót kapnak válasznak, ezt én is gyakran tapasztalom.:D Úgy látszik sok fiú ilyen(tisztelet a kivételnek!:) )

2013. júl. 19. 22:30
 7/9 A kérdező kommentje:
legrosszabbra*
2013. júl. 19. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első se chatelt még nővel késő este órákat... Nem ugyanaz, mint élőben, teljesen normális, ha elfogynak a szavak. Az ember fárad is, mással is foglalkozik stb.


Kérdező: Nincs gáz, ilyen apró füllentések mindenki életében vannak. Az, hogy őszinteségre törekszünk, nem ebben merül ki. Volt valami Jim Carry film a témában, azt keresd meg, ha tudni akarod, mi van akkor, ha mindig csak az igazat mondod.

2013. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, meg fogom keresni!

Igazából én mindig is ennek a híve voltam, bár sajnos nehezen tudtam alkalmazni. Inkább az igazság, mint a füllentés.:)

Igen, már nagyon álmos volt, meg játszott is közben a testvérével, így érthető.:) Csak fájt a szívem érte, mert nagyon fog hiányozni!:)

2013. júl. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!