Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolom titeket is zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom titeket is zavarna, ha kapcsolat nélkül kellene leélni az életet, ez természetes dolog, de ha ismernétek olyan embert akinek soha nem volt és nem lesz kapcsolata azt hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés
Pl.: közömbös lenne számotokra az infó vagy, furának tartanátok vagy kevesebbe néznétek azt az embert?
2013. júl. 14. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én életem végéig elélnék egyedül.
2013. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes kérdés. Ha valaki 40 éves, akkor már elég furának tartanám és nem kevesebbnek, vagy többnek tartanám az illetőt, egyszerűen csak furcsállanám, arra gondolnék valami lelki gond lehet a háttérben. De ha valakinek 30 éves kora előtt még nem volt kapcsolata, nem vetném meg érte, lehet épp 3x évesen fogja megtalálni az igazit, nem kell rögtön előítéleteket gyártani.
2013. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, csipázom magamat, jól elvagyok egyedül is.
2013. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel én is ebben a helyzetben vagyok egyenlőre,egyáltalán nem számítana.De olyat ne mondj,hogy nem lesz mert egyáltalán nem biztos az. :)

22/F

2013. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem volt egy kapcsolatom. azóta nincs ... És nem tervezem hogy legyen eléldegélek egyedül. Jobban járnak a lányok ha engem senki se tud megfogni :D
2013. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lennék vele előítéletes, hiszen ugyanolyan ember mint bárki más. Az pedig, hogy a magánéletét hogyan kezeli az ő dolga.
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én több ilyen embert is ismerek. Konkrétan sógorom 45 éves és soha nem volt senkije, meg az egyik barátnőm 33 és ugyanez a helyzet. Bírom őket és semmi közöm a magánéletükhöz. Az én életemben is csak a férjem volt, ha nem találkoztam volna vele, lehet én is egyedül lennék, ki tudja....
2013. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meglepődtem egy két komment láttán.24/f vagyok 1 éve nincs senkim és ez által már marha sz..r embernek érzem magam! És Úgy érzem hogy lemaradtam kicsit..
2013. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó akkor veled van a baj mert nem ettől leszel valaki...ha nem vagy teljes egyedül kapcsolatba se leszel hiába várod
2013. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!