Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen?

Figyelt kérdés
2 és fél éves, első kapcsolat mindkettőnknek. a kérdésből úgy ítélhetitek, hogy ő szakított velem és én még mindig szeretem. de nem, ez annál bonyolultabb... elromlott a kapcsolatunk, de őszintén és tisztán szerettük egymást, pedig azért voltak már durva veszekedéseink... de annyira szerelmes voltam, hogy mindent elnéztem neki. de a kapcsolat eléggé instabil volt. és jött egy másik srác... hosszú gondolkodás és rágódás után a barátom elé álltam, és elmondtam neki, hogy van egy másik srác, akivel egymásba szerettünk. ő nagyon kiakadt, sírt, dührohama volt (azt már nem láttam, a szülei mesélték) és teljesen magába zuhant. ez 3 hete történt. az új barátommal minden rendben, rájöttem, hogy az exemmel hiba volt ilyen sokáig járni, a mostani fiúm többet tud adni nekem. :) viszont az a probléma, hogy amikor nem vagyok az új barátommal, az exemre gondolok. hogy milyen jó lenne őt megölelni, hozzábújni, megcsókolni, de már nem akarok vele járni, nem vagyok belé szerelmes. a régi énjét szerettem. tudom, hogy nem működne a dolog, ha visszamennék hozzá, max 1 hónapig. ő sem akar már visszafogadni, de még mindig szeret. néha beszélünk neten és lelkiismeret furdalást okoz. éveket lehúztunk együtt, sokszor jut eszembe sok mindenről. a mostani barátomnak is vannak olyan mozdulatai, amik rá emlékeztetnek, ilyenkor sírni tudnék. még mindig az exemtől kapott plüssmacival alszom. (lehet, hogy gyerekes, de ez van:)) hogyan lépjek túl rajta? mit csináljak, hogy ne jusson eszembe olyan sokszor? kitartok a mostani barátom mellett, vele szeretnék maradni, nem szeretem már az exemet, csak kötődöm hozzá, a régi énjét hiányolom csak. 18/L
2013. júl. 19. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
GYere webkamozni:d
2013. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Erre mondják, hogy a nők mint a majmok. Liánról liánra: :D
2013. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Idő segít.
2013. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehéz tovább lépni
2013. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
klaudia, te vagy az?!
2013. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

csak az idő segít? mennyi egy szakításon való túllépés?

nem, nem Klaudia a nevem :D

2013. júl. 19. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
bocs de nektek nőknek semmi sem jó gőzötök sincs kibe vagytok szerelmesek vagy mit akartok. ha minden jó a sráccal miért a régit akarod csókolni, ölelni? tudod h ez gerinctelenség az új sráccal szemben? van e benned becsület hogy odaállj elé és elmond neki hogy csomószor exedre gondolsz?
2013. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a régi énjét szerettem" - szerette a te régi éned.

De már egyik sincs.


Az első szerelmek ritkán tartanak a sírig, nem is biztos, hogy baj ez.

A plüssmacit meg tedd be egy fiókba.

2013. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a mostani barátomat szeretem! :) csak az első kapcsolatot nehéz elengedni, főleg, ha ilyen hosszú ideid tartott... remélem az idő segít! :)
2013. júl. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!