Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom újra rajongjon értem? Legyek szuperkedves, vagy lépjek hátra és hagyjam küzdeni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, én 22, ő 31. Az első hónapok nem voltak egyszerűek, mert én nem akartam kapcsolatot, ő viszont küzdött értem, nagyon. Állítólag én vagyok az első nő, akiért ennyit megtett, hogy az övé legyen. Beleszerettem, és azóta elég harmonikus a kapcsolatunk. Még mindig nagyon sok odafigyelést kaptam tőle, kimutatta, hogy mennyire szeret, vagy a vacsoránál egyszer csak elhallgatott, elmosolyodott, és elmondta, hogy mennyire örül, hogy rám talált meg ilyesmik. De kb 1 hónapja ezek a dolgok eltűntek, ha találkozunk, elég semlegesen fut minden. A következő találkozásra már nem ő kérdez rá (és mondja, hogy "de ne csak hétvégén!"), hanem én, és a válasza: "hmm, hétvégén?"

Már egyszer megemlítettem neki ezt, hogy hiányzik a régi énje, és ebből a beszélgetésből valami olyasmi derült ki, hogy mivel én régen nem értékeltem az erőfeszítéseit (2-3 hónapig az elején, meg egy kicsit több időbe telt, míg szerelmes lettem), ezért felhagyott a "pincsikutya-szereppel"...Most, amikor én teljes szívemből viszonzom az odaadást? De belátja, hogy ez nekem így nem olyan jó, és "megpróbálja magát újra visszahozni":(

Nem arról van szó, hogy rosszul bánik velem, mert még mindig többször főz nekem pl, ha tanulnom kell meg ilyesmik, de hiányzik az a régi rajongás, ami most bennem megvan.

Tudom, hogy nincs sok értelme mégegyszer szóba hozni, igaz?

2 lehetőséget látok:

1: Úgy viselkedem vele, ahogy én is elvárnám tőle, tehát továbbra is kimutatom, mennyire szeretem.

2: Visszalépek, keveset mutatok, hogy lássa, hogy küzdenie kellene.


Szerintetek?



2013. jún. 28. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

pasiként írom:

2: Visszalépek, keveset mutatok, hogy lássa, hogy küzdenie kellene.

2013. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amit még ebben az utolsó beszélgetésben mondott, az volt, hogy túl sokszor kritizáltam, a pozitív dolgokat viszont természetesnek vettem, és ezért lett ilyen..:(
2013. jún. 28. 13:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát igen , mikor egy férfi nagyon teper az jó érzés és akkor is lehet valami ,ha eleinte a nő nem éreklődött ,mert annyi de annyi kedvességet , figyelmességet kap . Azután meg mikor a nő már odavan a férfiért akkor ő alábbhagyja . :(


Hát nekem ilyenkor olyan tanácsot adtak mint a 2-es lehetőség, bár hálátlan dolog tanácsot adni , mert nemigen lehet tudni ,hogy sül el a dolog .

2013. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy féltékennyé kéne tenned, hogy lássa, másnak is kellenél. Egyből visszatér a vadászösztön. Aztán biztosíthatod róla, hogy te csakis őt akarod!
2013. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 2.,fel kell kell keltened a küzdőszellemét.Viszont arra számíts ,hogy ha már megkapott téged akkor a vadászösztöne csökkenni fog.Ne vidd túlzásba,mert könnyen szakítás lesz a vége.
2013. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az első verziót kicsit érettebbnek tartom...nem?

Légyszi írjátok a válaszhoz a korotokat is:-)

2013. jún. 28. 14:14
 7/17 ASOT ***** válasza:

Már bocs de nekem úgy tűnik mintha ő mindig csak "adott" volna meg mindig ő lett volna a kezdeményező típus és most hogy neked kellene tenned neked nehezedre esik.....


Szóval TE, te adtál már voltál e már hasonló a barátodhoz mint ő veled??

2013. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ASOT ***** válasza:
Meg az is ott van valahol , hogy ő már 31 éves te meg csak 22. Te még úgymond fiatalabb vagy, kellenek a pillangók meg a madárkák, de neki már ez nem annyira...
2013. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valamennyire igazad van, ezért is érzem egy kicsit az első verziót igazságosabbnak, mert én még nem küzdöttem érte. De muszáj ez? De szerinted annak van értelme, hogy egyszer az egyik, aztán a másik teper?
2013. jún. 28. 14:21
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem esne nehezemre "adni", ha úgy viszonozná, mint régen, nem csak félgőzzel...
2013. jún. 28. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!