Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom allandoan ellenoriz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom allandoan ellenoriz, ugy erzem, nem hagy elni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyutt elunk, masfel eve vagyunk egyutt. Ellenorzi a telefonomat, a facebookomat, az emailemet, a bankszamlaegyenlegemet, mindent. Egyutt furdunk, egyutt kell lefekudnunk, munkabol minden szunetben fel kell hivnom, ha vegzek, kijon elem. Ha ezeket nem teszem, megsertodik, mert o csak szeret es en hianyzom neki. Kulfoldon elunk, nagy banatom, hogy nincsenek barataim. Akik voltak, masik varosba koltoztek, vagy hazamentek. Tegnap egy munkatarsam elhivott bulizni. Mondtam neki a telefonban, hogy nem megyunk-e el, o meg feltekenykedni kezdett, hogy biztos csak velem akar bulizni a srac es tetszem neki stb. Ha elmeselem neki, hogy beszeltem valakivel, rogton ezt kezdi. Szerinte mindenki engem akar. Egy darabig egyutt dolgoztunk, akkor argus szemekkel orzott es senki sem szolt hozzam es en sem mertem senkihez szolni. Ugy erzem, nekem sok ez az egyutteles. 26 eves vagyok, hany evem van meg, amig nem neznek ki egy szorakozohelyrol? Szeptember ota lakunk egyutt, azota nem voltunk sehol a gyorsbufen kivul (ami az o kedvenc helye). Nem arra vagyom, hogy minden hetvegen lereszegedjek, de szeretek tancolni es szerintem neha, havonta-kethavonta beleferne. 10 honapja meg egy kavet sem ittam meg sehol. Sosem csinalunk semmit, itthon filmet nezunk, elmegyunk hamburgert enni es ennyi. O szorja a penzunket a tomerdek kajara es felesleges dolgokra, amig nekem egy samponert buntudatom van. Hetente kb. 40 ezer forintnak megfelelo osszeget kolt el kajara, hiaba fozok. En inkabb felretennem a penzt, egyreszt gyujteni, masreszt neha elmenni valahova, ami nem gyorsetterem, hanem mondjuk mozi, szinhaz, uszoda. En ugy erzem, nem vagyok erett egy osszekoltozos kapcsolatra. Egyebkent tenyleg szeret engem es nagy szerelem volt a mienk, de engem minden idegesit mar, ugy erzem. Velem van vajon a baj, hogy nem tudok alkalmazkodni vagy az nem normalis, ahogy o viszonyul hozzam? Szeretnek megallapodni vegre, de ugy erzem, lemaradok az eletrol. Ugy erzem megfojt a ragaszkodasaval es a birtoklasi vagyaval. Az en hibam, hogy nem mukodik az egyuttelesunk? Ti mit tennetek? Valaki volt hasonlo helyzetben?
2013. júl. 20. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A párod nagyon betegesen viselkedik. Elég szörnyű amiket leírtál, nem is tudom, hogy bírod ki. Menekülj ettől a hapitól, amilyen gyorsan csak lehet. Később még rosszabb is lehet. Biztos találsz majd normálisat.
2013. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem a te problémád. Egy kapcsolat az én véleményem szerint akkor is unalmas, ha a felek nem élnek együtt, de folyton csak az egyik vagy másik lakásán ülnek, nemhogy ha még együtt is élnek, és a hamburgeresen kívül sehová nem mennek. a heti 40ezer forint kajára nálam kiverte a biztosítékot. Ha én főznék a páromra, és emellett ennyit költene kajára, biz Isten, hogy már a fejébe borítottam volna a fazekat.

Az ilyen típusú ember borzasztó. És hidd el, hogy ez jobb nem lesz. Hiába vesztek össze, és adod ki a problémáidat, maximum pár napig tudja kezelni a helyzetet, aztán visszaáll minden a régi kerékvágásba. Bár én magam soha nem voltam ilyen helyzetben, több barátnőm is van, akik hasonló (talán nem ennyire extrém) helyzetben vannak/voltak. Ők azóta sem tudnak megszabadulni ettől az elnyomástól, mert vagy nincsen elég keresetük ahhoz, hogy egyedül pl. a gyerekkel éljenek, vagy pedig amint kitenné az embert az utcára, az erőszakoskodik, agresszív, vagy ha el is megy, elkezdi zaklatni. És hidd el, hogy az ilyenekben szerintem mindegyikben van egy ilyen oldal.

Én szakítanék vele ahogy csak lehet. Ha idegesít, az nem egészséges. Ha így viselkedik, az nem egészséges. Nem te nem tudsz alkalmazkodni, hanem a párod nem normális.

2013. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!