Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan feszültség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan feszültség van köztünk barátnőmmel, nem tudjuk már megbeszélni, szakítani viszont nem akarok mert ahhoz azért több kellene, mi tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt ő 19 én 20. Viták leszűkültek arra, hogy ő is mondja a magáét én is mondom a magamét de mindez 5 perc utána megállítom magunkat mert értelmét nem látom ennek. Lassan elhidegülünk egymástól. A napi töb órás beszélgetésből mára lett egy:


Szeretlek

Én is szeretlek


Este: Szeretlek

Én is Szeretlek


Ennél többet akarok de már kissé belefáradtam. Olyan mintha megváltozott volna és nem tudom, hogy szeretem e az új énjét bár ezt szerintem ő is mondhatná. Valaki volt már hasonló helyzetben és sikerült megoldaniuk?


Előre is köszönöm a válaszokat


2013. jún. 27. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pont az a kor, amikor mindenki nagyon változik. Próbáltál már vele erről ilyen őszintén beszélni, ahogy itt most leírtad nekünk? Én nem látom reménytelennek a helyzeteteket, de ehhez szükségetek lenne arra, hogy meghallgassátok egymást.
2013. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből 90%, hogy szakítás lesz. Sajnálom. Ha ez bekövetkezne fel a fejjel csak erősebb leszel tőle. Ha a maradék 10% következik be akkor le a kalappal ügyesek vagytok, innen nehéz fordítani.
2013. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, hogy mi is rengeteget vitáztunk, vagy változtok mindketten, vagy vége.

Mondhatják, hogy adjuk önmagunkat és nem szabad változni, mert aki szeret így fogad el blablabla, de egy igazán hosszú kapcsolatban engedni kell az egyiknek is másiknak is, idomulni, változtatni dolgokon.

De ezt mindkettőtöknek akarni kell.

Mi is megbeszéltük, ha nem lesz jobb a kapcsolatunk akkor vége, mindketten igyekeztünk, mert ezt nem akartuk és meg is oldódott a dolog.

7.éve leszünk együtt.

23l

2013. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten valtoztatok es lehet, hogy o sem tud mit kezdeni a te uj eneddel. Probaljatok megbeszelni, de keszulj fel ra, hogy lehet, hogy vege lesz, sot eleg valoszinu azok alapjan amiket irtal. Fiatalok vagytok meg es regota vagytok egyutt, lehet, hogy szimplan ennyi volt ebben a kapcsolatban.
2013. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!