Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfingottam magam a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfingottam magam a pasim előtt és még csak 1 hónapja járunk. Kiábrándító lehettem?

Figyelt kérdés

Nem tudtam visszafogni magam, véletlenül befingottam :/ szaga nem volt szerencsére, legalábbis nem volt érezhető, így büdös nem volt vagy ilyesmi, de hangja az kicsit igen... kb mintha a száddal csinálnád kifújnád a levegőt egy kis résen... viszont nevetett rajtam, azt mondta, hogy majd csináljak neki jakuzzit üljek a vízbe és fingjak bele hagy bugyborékoljon... nekem ez ciki volt, és eléggé szarul éreztem magam. Utána meg felvetette, hogy lehetne anál és majd betömi nekem a seggemet és nem fogok fingorászni neki. viszont elég pocsékul éreztem magam, de ő ezen csak viccelődött.


17/L



2013. márc. 29. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
jajj istenem... miért lenne ciki? nőj már fel
2013. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha viccelődött, akkor nem volt kiábrándító :)
2013. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez emberi dolog, mindenki pukizik, és ő is szokott biztosan. az hogy véletlen kijött, hát mindenkivel előfordult már biztosan, velem is. az a jó, ha viccként kezeli és nincs meg az a kínos csend, hát szerintem ne hozd fel neki ezt, mintha misem történt volna.
2013. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha az kint van. Kint tágasabb.
2013. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléggé:DD
2013. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát egy átlagos ember naponta 15-20x fingik úgyhogy nagy az esélye, hogy ő is fingott már a közeledben.

Szokj hozzá, így működik az emberi test...

2013. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Jobb kint, mint bent." Shrek
2013. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terjeng egy okos iromány, amit sokan viccnek hisznek. "Miért jó a férfinek?" vagy "Miért jó férfinek lenni" a címe. Felsorolja. Ott van benne: "Fingani vicces". Ez tény.
2013. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vigyázz!! Mert amióta én fingtam a barátom előtt folyton púzónak nevez ://
2013. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!