Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyakorikérdések.hu befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorikérdések.hu befolyásol párválasztási szempontból?

Figyelt kérdés
Sokan írták, hogy akik ide irogatnak azok biztos nyomik, randák, alacsonyak, dagik, lusták, paranoiások meg ilyenek... és ha megismernél személyesen egy férfit illetve nőt, tegyük fel nagyon tetszene, de az oldal rabja lenne, akkor ezzel már el is ásta magát és rossz pontokat szerzett? Van még esélye? Vagy tartsa titokba, hogy ide irogat?
2013. júl. 20. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát én csak annyit fűzök ehhez, hogy sosem tudhatod hol találkozol a jövőbeli feleségeddel. A sors kifürkészhetetlen, viszont ha valaki nem nyitott az ilyesmikre az sem elítélendő.

Pl én nem ismerkedem neten, de nem ítélem el azt aki igen, ha ő abban találja örömét akkor engem miért zavarna?

2013. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem járnék itteni pasival... mert itt anyi hü'yeséget látni, hogy tuti megkattant már ő is.
2013. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én ismertem meg innen egy helyes,jó fej srácot.

Meg egy...beteget.

Annyi biztos, hogy én itt többet nem ismerkedem.

Az,ha valaki szereti az oldalt azzal nincs gond,nem hiszem,hogy ez befolyásolna bármit.:D de azzal vigyázni kell kit mennyire engedünk be az életünkbe a netről, annyi biztos.

2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

lehet itt is csiszolatlan gyémán ra bukkanni!

Am meg jól írja az 1.bárhol rátalálhatsz a nagy Ő-re.

2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2. akkor te is meg vagy kattanva ezek szerint
2013. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Befolyásol. A sok hisztis pasitól egyszerűen lassan kiábrándulok a férfi nemből. Már képes vagyok egy átlagos asiról is azt feltételezni, biztos ő is itt szidja a nőket, sajnáltatja magát stb. A betegekről meg ne is beszéljünk.

19/L

2013. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok, még valami! Akik itt csajoznak, azok nem csak velem, más csajokkal is ismerkednek, nekem ez nem igazán szimpatikus. Inkább a valódi randikat preferálom.
2013. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok a szellemileg visszamaradott ember az oldalon még nem zárja ki azt, hogy igenis vannak értelmes emberek itt.
2013. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én csak olvasni járok ide kedves kérdező, megvan bennünk a közös, hozzám jössz? :D
2013. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem ítélkezem előre, amúgy neten is ki ismerhetők az emberek, csak a szövegre kell figyelni

amúgy beszélgetek elég sokkal, nem tartok titokban semmit, mert tudom visszakereshető vagyok, sőt valaki ezt mér meg is tette,

lényeg vannak itt normális emberek, hogy ki miket írogat, az egy dolog, lehet látni sokan viccből, meg a kérdés jellege miatt kiakad, ettől még normális N

2013. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!