Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek van olyan hogy van barátotok, akivel nagyon jól megvagytok, de facebookon gyakran beszélgettek mással is, aki még régen nyomult rátok?

Figyelt kérdés
barátnőmmel van ez, és nem tudom hogy zavarjon-e. mikor nyaralni volt neki is küldött egy képet, bár nem olyat amin szexin néz ki (én olyanokat kaptam), hanem olyat ahol csak diszkrétan áll. végül is most nem tilthatom emg neki hogy kivel beszéljen, meg amíg nem találkozgatnak addig gyakorlatilag rendben van... Ti mit gondoltok?
2013. júl. 21. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi jót


amíg több pénzed/nagyobb bicepszed/menőbb járgányod van mint neki nem kell aggódnod, viszont ha fordul a kocka valószínűleg kereshetsz új párt is

2013. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még mindig vannak olyanok akik megeszik ezt a langyi fiú-lány barátság mesét? kedves egészségedre
2013. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?
2013. júl. 21. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyenekkel üsd el az idődet... Főleg egy semmirevaló oldalon..
2013. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszene ez a képküldözgetős dolog, de azt tudni kell, hogy az ember mindig ember marad. Én imádom a páromat, de jól esik egy-egy jó szó másoktól is. A párom is imád engem, de tudom, hogy az ő lelki világának is jól esik egy-egy bók éppen ezért ezen nem is szoktam kiakadni, amíg itt meg is áll a dolog.


Van egy nagyon jó barátom évek óta. Fél éve beközölte, hogy ő szerinte szerelmes belém és többet szeretne, a döntés az enyém. Elutasítottam, mivel itt van nekem a párom, akit szeretek, de ettől függetlenül jóban maradtunk. Ő elfogadta a döntésemet és azóta ez sosem került köztünk szóba. Nem hiszem hogy ez ellen lehetne a páromnak kivetni valója. :)

2013. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!