Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti gáznak tartanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gáznak tartanátok, ha a pasi akit felvittetek a házatokba annyit ivott volna, hogy veletek már nem tudna semmit csinálni szinte? 20/f

Figyelt kérdés

Tegnap megismerkedtem egy csajjal. Elég hamar a lényegre törtünk, de viszont ő is sokat ivott én pedig még többet. De annyira felizgattam én hülye, hogy elvitt a lakására amivel nincs is baj.

Hát ott minden megtörtént a szexen kívűl...megujjaztam stb elélvezett meg minden, de amikor rám került a sor akkor már nem voltan olyan egyszerű. El kezdett cumizni, de esküszöm semmit nem éreztem annyira részeg voltam...mondtam is neki, hogy álljunk meg, mert ez nem így nem jó majd valamikor máskor. Tök normális volt és még ma is beszélünk meg is értette és abban egyeztünk meg, hogy majd bepótoljuk meg, hogy ő az enyém. Okés, hogy ilyeneket mondott, de most ezt nem értem csak szerintem rohadt gáz ez az egész?:S nagyon égett a pofám..azért ti nem furcsálnátok ,ha egy pasival ilyen történne?



2013. júl. 21. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki a barátom és van egy ilyen esténk, akkor azt nem tartom furcsának. Na meg amúgy se, nyilván ez fizikailag így van, érthető, csak éppen ilyen egyéjszakás dolognál biztos nem akarnék vele újra próbálkozni. (Bár amúgy se csináltam még ilyet, hogy valakivel egyből szex, de ahogy elképzelem, egy ilyennél nem olyan megértő az ember, és nem akar újra próbálkozni, itt nem az a lényeg.)
2013. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!