Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is érzitek úgy néha egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy néha egy-egy vita során, hogy nem az az Igazi, akivel éppen együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Nem megcsalós, vérremenő vitákat kell elképzelni. Inkább félreértéseket, nézeteltéréseket.

2013. júl. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek vitázni, a baj csak az, hogy mindig nekem van igazam.. Kicsit idegesítő lehet a másik fél számára.
2013. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Eddigi (kevés számú) vitánk során csak azt érzetem, hogy már megint valami orbitális hülyeségen ragadtunk le, és értelmesebb lenne ölelkezni. Általában ez az érzés kölcsönös :D
2013. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érzem ezt. Ha éppen valami hülyeségen felhúzzuk magunkat, akkor csak nevetünk rajta 10 perc után, pont hogy ilyenkor érzem, hogy mennyire hozzám illő.
2013. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én éppen azt szoktam érezni, hogy én nem vagyok hozzá való, mert tőlem jobbat érdemelne, aki talán jobban tolerál bizonyos dolgokat, és esetleg kevesebb nézeteltérése lenne vele. 28/N
2013. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én szoktam pontosan így érezni. És mivel hosszú távra tervezünk, házasságot és gyereket is szeretnénk, ilyenkor elbizonytalanodom... De amikor meg minden jó, vagy amikor szeretkezünk, olyan jól megértjük egymást, mint még soha senki mással, és akkor azt gondolom, csakis vele szeretnék élni.
2013. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi szintén hosszú távra tervezünk a párommal (2,5 éve vagyunk együtt), de én is el szoktam bizonytalanodni.


És amikor véletlenül mondom neki, hogy tőlem jobbat érdemelne, mert pl. ő szereti a gyerekeket, én meg nem, akkor mindig megnyugtat, hogy tőlem jobbat nem találna, és nem is keresne, mert neki én így vagyok a tökéletes.


Ez olyan jó érzés, mikor ezt mondja, és hiszek is neki, mert tudom, hogy így van, csak nekem meg lelkiismeret-furdalásom van amiatt, hogy nem vagyok tökéletes. De ez már azért van, mert ilyen beállítottságú vagyok.


Amúgy nyilván ő sem tökéletes, de én is elfogadom őt a hibáival együtt, meg ő is engem, ezért vagyunk még mindig együtt. :-) 28/N

2013. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!