Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánj rá 2-percet kérlek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánj rá 2-percet kérlek. Nekem nagyon fontos. Miért van az hogy egy szép lányal nem tudok kapcsolatot teremteni? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy szép lányal nem tudok beszélgetni(lefagyok) nem jut eszembe semmi.

Nem vagyok csúnya és szegénysem vagyok!!.

De egyébként ezt ábrázolva pl, egy 10-es skálán 6-os szépségű csajo-kig elvagyok meg minden eltudok szórakozni velük csak ezekkel nem akarok komoly kapcsolatot.

Ja és ez nem kamu kérdés hülye kommentek kíméljenek.

Légyszí aki tud segítsen nekem nagyon sokat jelentene köszi elöre is.


2013. júl. 21. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá én is így jártam.
2013. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Hanariko ***** válasza:

hát az hogy nem vagy szegény biztos nagyon közre játszik ebben xD (ha érted az iróniát)

amúgy meg szerintem nem kéne számokkal illetni a csajokat, hogy húú ez most 10-es, ez meg áá, csak 5-ös. Beszélgess azzal aki szimpi, add magadat és ne azon agyalj hogy ez most hányas.

2013. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hát pedig ha lóvés vagy, van kocsid, akkor áltlában körülzsongnak a csajok, hacsak nem cisnálsz nagy b*romságot.
2013. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

TUdom értelek de ezt nem tudtam másként leírni.

De egyszerüen befagyok ha egy olyan csajt meglátok aki tetszik nekem.

De akivel nem akarok foglalkozni azzal meg csak alapbol tudok beszélgetni nem gondolkozok elöre meg ilyesmi.

2013. júl. 21. 15:43
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
mert túltriplázod. A szépségnek olyan jelentőséget tulajdonítasz amiért a média is oly kemény küzd. És amíg a szép lányokat valami földöntúli égi tüneménynek tekinted addig úgy is fogsz velük viselkedni, mint akiket nem halandó anya szült és nevelt fel. Idővel vagy megtanulod az embert embernek látni vagy egy életen küzdesz a komplexusoddal és kimorzsolódsz a táplálékláncból.
2013. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy amelyikük egy kicsit is megmozgat szexuálisan azoknál elkezdesz aggódni, mert kellene tőlük "valami" (I you know...), de nem mered megmondani mert akkor lebunkóznak meg leperverzeznek (kivéve ha szép vagy, mert akkor win, de itt a szép az a kiemelkedően szép) de ha meg nem mondod ki akkor hazudsz amitől félsz hogy kiderül, hogy mire is utazol + félsz az el és megíéléstől nem vagy magabiztos satubbi.


Sz*r az életünk.

2013. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja pont így vagyok vele az a baj hogy egyből arra gondolok hogy beégek meg ilyesmik. ://
2013. júl. 21. 15:46
 8/21 A kérdező kommentje:

De most nem akkarok bunkó vagy nagyképű lenni lányokal szemben.

De az a legidegesítöbb az egészben hogy egy héten legalább 3man 4-en irnak rám facebookon is hogy jol nézek ki meg nem akarok talizni vagy ilyesmi..

Ilyenekel meg nem foglalkozok viszza irok nekik valamit oszt páá

2013. júl. 21. 15:49
 9/21 anonim ***** válasza:

nem vagy nagyképű, a facebook az nálam baromira nem mérvadó. Tőlem a fél Magyarország is loholhat a face adatlapodon, mert annyira mérvadó, mint a gyakori. (vagy talán a gyakori egy kicsit előrébb van a listán, mert itt legalább elébb az ember gondolatai kerülnek reflektor fénybe és csak aztán a kinézete)


Ha van pár jólsikerült képed az nem egyenlő azzal, hogy "jópasi vagy"

2013. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ezt 'gyakorolni' kell,csinálni. Lehet felsülsz az elején de majd belejössz.
2013. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!