Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalta az egyik barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta az egyik barátnőm a párját és a fiú engem kérdezget, h még is miről tudok, mit csináljak ? (kérlek tanácsoljatok valami hasznosat)

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vannak együtt. Tegnapi nap elmentünk bulizni.. és elment egy sráccal.

Ma reggel mesélte,hogy lefeküdt vele és sírva fakadt,h a pasi idézem: "-b*szt*m előbb egy órát"- adta elő a dolgot...

Közben írogat a párja,h még is miről tudok.. kérlek mondjam el.

Engem ez az egész nem is érdekelne..

1.ha nem lenne ennyire szerelmes a srác,

2.ha a lány szakítana a sráccal..

de a lány továbbra is azt mondja a srácnak,h sajnálja csak egy csók volt és ,hogy ő nem tud vele szakítani mert nagyon szereti..

Mind a ketten 18 évesek.

Hozzáteszem,hogy nagyon kiakadtam. A lány könyörög nekem,h ne mondjak semmit a párjának.


2013. júl. 21. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak egy csók volt - nagyon szereti.

Valahogy ez a kettő nem függ össze.

2013. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt tudom jól.. de nem tudom miért csinálja ezt..
2013. júl. 21. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha veled történne meg te mit szeretnél? Hogy elmondják vagy élj tovább tudatlanul, egy kígyót melengess a kebleden és kiröhögjenek a hátad mögött?
2013. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már lebukott lehetne annyi benne, hogy bevallja aztán lesz ami lesz. Pláne hogy úgy tűnik a srác sem hülye mert nem veszi be a sztorit. Ennek a kapcsolatnak itt lőtek, de mivel a csaj ekkora ribi nem is kár.
2013. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondd el a srácnak, hadd szabaduljon meg a ribizlitől.
2013. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj,h nagyon nehéz...

holnap találkoznak.. és ha nem mondja el neki a lány személyesen akkor majd megmondom én a srácnak.

Azt nem értem,h ezek után még a szemébe tud nézni..

Széép (y)

2013. júl. 21. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy, szerintem a srác is sejti hogy nem csak egy csók volt. Ha nem szedi ki a barátnődből mond el neki.
2013. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy előfordult már,h csókolóztam mással.. de elmondtam az akkori páromnak és mivel nem tudtam a szemébe nézni szakítottam vele..
2013. júl. 21. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Most akkor a lány a barátnőd vagy nem? Mert egy barátnő nem kéri azt, hogy hazudj. A másik meg, ha valaki ilyet csinál és ezek mellé még hazudik is, én nem állnék szóba az ilyenekkel. Mindenképpen mondd el a srácnak, még a végén te is olyan leszel, mint ez a hárpia.
2013. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen lány..

Szerintem csak fél,h nem találta mást akivel komolyan együtt lehetne mert tudják róla,hogy egy kis "ribizli"

2013. júl. 21. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!