Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szokták ezt csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták ezt csinálni a pasik? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Miért szokták azt csinálni a pasik, hogy ha nagyon tetszik nekik egy lány, akkor úgy tesznek, mintha az a lány nem is érdekelné őket, és így "pótcselekvésként" elkezdenek járni egy másik lánnyal??! A baráti társaságomban volt egy srác, aki bevallotta nekem, hogy szerelmes belém, de velem sosem járt, csak más lányokkal. Viszont a másik lány mellett, akivel éppen járt, "csorgatta rám a nyálát!".

2013. júl. 22. 03:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert félünk, hogy elbaxnánk, vagy az a lány mégsem olyan tökéletes mint hisszük... F/19
2013. júl. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert a sok hülye kitalálta, hogy az egyik módja a kiszemelt lány megszerzésének, ha azt mutatod, hogy "ignorálod".


Ritka nagy felszínes viselkedés és elég férfiatlan, de hát mindig van egy két hülye, de örülj neki, jó szűrési alap, hogy kivel ne gyere össze.

2013. júl. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, ez jön be a lányoknak. Ha ignorálod (mint ahogy előttem írták) és kerülöd a társaságát de mutatod, hogy tetszik neked.

Úgy vettem észre, hogy aki kimutatja az érzelmeit a kiszemelt csaj iránt az nagyon valószínűséggel hoppon marad.

2013. júl. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha bevallotta rajtad csúszott el a dolog. Gondolom játszottad a "foglaltat", az "érdektelent", vagy a "megközelíthetetlen jégkirálynőt".


Jobban örültél volna ha annyira összetöröd, hogy teljesen magába zuhan miattad? Hát, ő nem adta meg neked azt az örömöt.

2013. júl. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért megnézném én, hogy aki kimutatja az érzelmeit, az milyen mértékben mutatja ki, mert az egy dolog, hogy kimutatod, de azért tudni kell kontrollálni mert "elriasztod" a lányt vele (főleg az elején), és általában aki nem tudja merre van Kelet, az zsákutcát kap.
2013. júl. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

válaszd amelyik tetszik


-túlélő típus

-nem jelentettél neki olyan sokat mint gondoltad

2013. júl. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az a túlélő tipus?? :)
2013. júl. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha bevallotta akkor valószínű te nem jeleztél neki hogy "mehetne" a dolog!

Ha így volt akkor igaza volt neki. Tovább kell lépni, nem szabad olyan szekér után futni ami nem vesz fel :) Ha nem így történt akkor pusztán meggondolta magát vagy szimplán fa..sz a csávó :D ÉN biztos nem járnék mással ha szeretnék valakit!

2013. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert a csajoknak az a pasi kell, aki lesz.ra őket és nem az, aki nyíltan odáig van értük. Tisztelet a kivételnek...
2013. júl. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert nektek lányoknak ez jön be.
2013. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!