Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk gondolkodnak így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk gondolkodnak így? Miért nem tetszik neki, ha elmegyek valahova? (lent)

Figyelt kérdés

Kb egy, vagy másfél hónapig külön leszünk, mert ő külföldön van.

Még mielőtt elment, azt mondta, hogy ne aggódjak, mert ha nappal foglaltak is leszünk, este mindenképp arra szánja az időt, hogy sokat beszéljünk.


Eddig beszéltünk reggelente is, viszont mostanában vagy neki, vagy nekem jön valami közbe. Én őt meg is értem, nem hozom fel a dolgot neki, hogy miért nem marad inkább otthon. Viszont, ha én elmegyek egy rendezvényre itt a környékünkön, ő rögtön megváltozik, kicsit szótlan lesz, ridegebb. Azt mondja nem szereti, ha az exem a közelemben van, ami ilyen helyen eléggé lehetséges. Ezt úgy valahogy megértem...viszont azt, hogy az sem tetszik neki, ha pl egy táborba megyek, vagy kirándulni. Ilyenkor csak este lehetne beszélni későn. De felhúzza az orrát, hogy elege van, hogy keveset tudunk beszélni,mindig van valami program. De én mindig igyekszem úgy alakítani, hogy minden nap beszéljünk,és telefonon is hívom. De ő még direkt mondja, hogy nem fog éjjelezni, ha nem lesz fent este, akkor már alszik...

Ez kicsit rosszul esett tőle, de nem értem miért nem tetszik neki ha elmegyek valahova.Nem hiszem, hogy jobban örülne egy depis, bezárkózott barátnőnek, aki egész nap otthon kuksol. Miért nem tetszik neki? Mit mondjak, hogy ne mindig az legyen, hogy ridegen és sértődötten beszél velem?

17L 18 ő


2013. júl. 22. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdésben az első mondatnál kimaradt egy miért!
2013. júl. 22. 13:21
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon éretlen.én nem tudnám elviselni h a párom hisztizzen egy ilyen miatt.elgondolkodnék h mennyit ér valójában ez a kapcsolat.
2013. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon jól elvagyunk, ha együtt vagyunk minden felhőtlen.

És ilyenkor is, nagyon igyekszem, és minden nap beszélünk este.

De az nagyon rosszul esett tőle, mikor azt mondta, hogy majd le fog feküdni ha nem érek pontban haza, és annyi. Akkor ne mondta volna az elején még azt....ezt említsem meg? Vagy mit tegyek?

2013. júl. 22. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

őszintén szólva nehéz megmondani h mit tegyél.nekem is volt régebben hasonló kapcsoaltom,hiába próbáltuk vhogy ezt a próblémát áthidalni..nem ment.

meg kellene ejtenetek egy alapos beszélgetést személyesen h ki mit vár ettől a kapcsolattól,csak mert nekem nagyon úgy tűnik h megpróbál korlátozni.számára fontosnak kellene lennie h jól érezd magad és boldog legyél akkor is ha nem vagytok épp együtt.ehelyett mit csinál? el kezd hisztizni h el mersz menni egy táborba,kirándulásra.szereinted ez nem önzőség?!

és ez egyre rosszabb lesz ha hagyod magad ennyire beszabályozni,egyszer csak azt veszed majd észre h a bartátaid is eltávolodtak tőled mivel nem szakítasz rájuk időt a barátod miatt. szóval szükséges lenne a szabályok lefektetése miszerint kellő szabadságot adtok egymásnak.

2013. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!