Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre két férfi tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két férfi tetszik, nagyon? 27 éves nő vagyok. Nem tartanám tisztességesnek, ha párhuzamosan "próbálgatnám" őket tovább.

Figyelt kérdés
Egy évig nem voltam pasival (nem is vágytam rá, de nem is találkoztam olyannal, aki érdekelt volna), és most jöttek, egyidőben. Egyikőjük, akit korábbról ismerek, régebben udvarolt, de én akkor épp szakítófélben szenvedtem, és inkább idegesítettek a próbálkozásai, nem is tetszett. Idén újra egy társaságba kerültünk, jóba lettünk, és általa kerültem egy buliba, ahol megismerkedtem egy fiúval, akivel egyből újra az az érzésem volt, amit már évek óta nem éreztem, és ő is hasonlóan...az a "bizonyos első látásra"... vele mentem haza, és az egész másnapot együtt töltöttük. Azért is volt meghatározó, mert vele feküdtem le először ennyi idő után. Kiderült, hogy elutazik, és egy ideig nem leszünk egy városban. Pár smst váltottunk, de nem éreztem azt, hogy ő akarná, hogy ennek legyen folytatása. A másik fiúval közben egyre több időt töltöttem, és észrevettem, hogy mennyi jó tulajdonsága van, és mennyire értékes ember! elvált, kisgyereke van, igazán az a típus, aki tudja, mit akar, már tapasztalt, nagyon jó emberismerő, engem nagyon értékel, és igazán biztonságban érzem magam az oldalán. Vele is lefeküdtem, de főleg az mozgatott, hogy a másikat kiverjem a fejemből. Viszont annyira jó volt vele, hogy iránta is elkezdtem érezni azt a bizonyost. A legközelebbi találkozásunkkor viszont az történt, hogy jelentkezett a másik, és egyértelmű jelét adta, hogy szeretne velem találkozni, amikor hazajön. Izgalommal tölt el, ha rá gondolok, és az, hogy megtaláltam a másik felem. Nagyon hasonlóak vagyunk (viszont ilyen érzésem volt már, és szépen induló kapcsolat, majd rettenetes másfél évig elhúzódó szakítás lett a vége, amit újra nem szeretnék átélni). A régi ismeretségemmel viszont azt érzem, hogy vele megtalálnám azt az érzelmi biztonságot és stabilitást, amire már nagyon vágyom. 36 éves. A barátság megmarad. Tudom, hogy megvár, hogy én mondjam ki, mit szeretnék. A szívem mégis az újhoz húz. Ő 30. Tapasztalatok, jótanácsok? Még most abban a stádiumban vagyok, hogy le tudom küzdeni az érzéseimet egyik vagy a másik iránt.
2013. júl. 21. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak te érzed melyiket akarod, melyikkel akarnál inkább komoly kapcsolatot de ezt ne folytasd tovább mert a végén két szék közé esel.
2013. júl. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már tökmind1, bármelyiket is választod ha megtudják két szék közül pofára esete lesz
2013. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Bár azért sok fura ember van, mindenesetre én nem akarnám, hogy bármi közöm is legyen hozzád. Gondolom "arra" biztos jó leszel valakinek
2013. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ilyenekből lesz a gang bang . :D
2013. júl. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Coin toss!
2013. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igaz is, a pénzfeldobás gyönyörűen megkoronázná ezt az egészet
2013. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Epic Love Story. Megírjam és elküldjem a forgatókönyvet?

:D

2013. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szóval Te mit akarsz? hiszen aki visszajön, semmi csak találkozni akar mire dugásra? addig semmi beszéd, meg sem fogod ismerni, hiszen nem ismered, a másikkal beszélgetsz, de az is Rád vár, Neked kell az agyadat használni, gondold végig, ebben nincs segítség, Te vagy aki beszélt mind a kettővel,
2013. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát halljátok érdekes egy két férfi " társam gondolkodásmódja, mert ez a lány semmi rosszat nem csinált szerintem, lefeküdt két pasival, de nem járt egyikkel sem. Miért van az ha egy pasi egymásután több lánnyal van akkor hatalmas macho de ha egy lány próbálkozik akkor meg....? Nehéz nyilván így távolról tanácsot adni viszont nekem az jelzés hogy a másik aki egy időre elutazott amint visszaért akkor rögtön jelentkezett, nyilván közöm nincs hozzá hogy milyen messze voltatok egymástól de az országon belül (feltételezve hogy itt történt a dolog) azért nincsenek olyan nagy távolságok és ppersze elutazik de hát ha jól gondoolom nincs ugye párja felesége stb de ha már igazán szeretne tőled valamit szakított volna rád időt mondom feltételezve ha nem a világ másik végén volt. Választani nyilván nem tudunk helyetted mert egyrészt én a lányokat szeretem :) másrészt nem smerlek. Ha neked az a fontos hogy biztonságban érezd magad és család és gyerek tehát ezek az értékek akkor egyértelműen a z idősebb pasi.
2013. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!