Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már 31 éves férfiként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 31 éves férfiként már voltam a pszichiátriai osztályon pánikbetegséggel, erős szorongással akkor már szégyen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok akkor már emberszámba vehető a női nem szemében?
2013. júl. 22. 18:50
 1/9 anonim válasza:
Dehogynem :) Honnan veszed hogy nem?
2013. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el pajtás, nagyon sokan szenvednek még ilyen problémákkal, vannak akik ennél is idősebbek. Amiről nem tehetsz, az nem szégyen.
2013. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noydra ***** válasza:
42%

Én meg bárányhimlős voltam gyerekkoromban. :( Most senkinek érzem magam.


Ugye vágod, hogy a 2 nem tér el semmiben egymástól? Betegség-betegség. Max az eredete más. Ettől még nem leszel kevesebb egy fillérrel sem.

2013. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most nyugtatgatnom kéne...

De nem, aki ezt megtudja, biztos, hogy már eleve nem fog normálisnak tartani...

2013. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hülyeség :D miért ne lennél emberszámba vehető ? :D
2013. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem 100%, hogy mindenki úgy fogná fel, hogy beteg volt, meggyógyult, mert volt bátorsága segítséget kérni, de a normálisabb emberek igen. Ha olyan nőket keresel/találsz, mint a második kategória, akkor nincs mitől tartanod. Hajrá! :)
2013. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én 16 éves lányként voltam. Azt hiszem emberszámba vehető vagyok. Csak olyan társat kell találnom, aki tolerálja a hülyeségeimet:)
2013. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Relax! :)
2013. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 22 évesen, szülés után lettem pánikbeteg és szorongtam is! Sokat vitatkoztunk a a férjemmel, de elkísért egyszer dokihoz, aki elmagyarázta neki mi ez az egész! átvészeltük! És nem tagadom le senki előtt, hogy ilyen problémám volt! Most kezdek kilábalni belőle! Aki elítél amiatt hogy ilyen "betegséged" van/volt, az meg sem érdemel!
2013. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!