Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkodási idöt kér, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti616 kérdése:

Gondolkodási idöt kér, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg vele még pár csókon kivul semmi nem történt köztunk , de most idöt kért , mert nem tudja akarja e, de kozben azt mondja nem akar elveszteni. ilyenkor mit kell csinalni? nemtudom milyen divat lett ez az idökérés , ha nem akarok valakit akkor el se kezdem . 17 es 23 evesek vagyunk . szerintetek azt hiszi hogy csak arra kell?
2013. júl. 23. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő és te mondod hogy nehogy azt higyje, hogy csak dugni kell? :) Az a baj, hogy szerintem álltalában ha időt kér, nem hiszem, hogy tényleg csak ezzel foglalkozik egy ember érhetik más behatások amik eldönthetik a sorsotokat. Nagyon túl sok idő felesleges max pár nap és döntsön
2013. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az "időt kérek" és "nem akarlak elveszíteni" csak szöveg. Azt jelenti: már nem akarok veled lenni, de nem akarlak megbántani sem.

Tudom, mert nem egyszer kértem időt lányoktól...

Mikor elkezdte, még akarta. Nem történt valami, ami ezt kiválthatta belőle?

28/f

2013. júl. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 valaszolo, velemenyed szerint ilyen szituban milyen huzasa lehet a lanynak, amitol kepes lennel meggondolni magad?
2013. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3# Gyakorlatilag egy félmondat is meghátrálásra késztethet egy pasit. Ezért kérdeztem, hogy látja e a kérdező valami okát. Rengeteg oka lehet.
2013. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ugy ertem, hogy szerinted milyen viselkedes eseten fordithato vissza meg valamelyest ez a folyamat?
2013. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem hiszem, hogy visszafordítható a folyamat. Itt nem a lány dönt már. Ezért írtam, hogy ha a pasi időt kér, a már régen rossz. De csak ha tudnánk az okot, talán akkor lehetne változtatni.
2013. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Ha nem csináltál semmit, majd jelentkezik. Ha mégsem, akkor hagyd a francba, ennyit ért.
2013. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az időkérés ahogyan már korábban írta valaki nem más mint egy kedves szakítás.

Valamiért nem jön be az illető de nem akar vitát a másik, így jön a szokásos szöveg.

"Időt kérek" "nem akarlak elveszíteni" majd jönni fog a szokásos szöveg is hogy " jobbat érdemelsz nálam"


Aki időt kér, azzal nem kell foglalkozni, Keresni kell olyat aki szeret veled lenni, és nem ilyen átlátszó szöveggel tesz lapátra.

2013. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék, hogy szakítani szeretnél? Mindenki tudja, hogy az időkérés arról szól, hogy eltávolodni és kimondani a végszót. Szerintem nagyon ritka eset az olyan, amikor nem így van. Beszéljétek meg, különben nem jöttök rá mi a gond, csak ha kommunikáltok.


Én is ezt mondtam az exemnek amikor szakítani akartam, hogy legyen szünet, de mondta nem mert tudja mire megy ki. Igaza volt, valóban azt akartam. Nem lett szünet, de szakítottam csak később és "hirtelenjében".

2013. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az időkérés magyarra fordítva annyit tesz:nem akarlak.Innentől kezdve nincs más dolgod,mint hogy magad mondd ki,hogy köszi,ennyi elég volt.Nem kell hagynod,hogy szórakozzanak veled,lépj le,mielőtt téged dobnak.
2013. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!