Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vagy ne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottam 2 napja de mindenről ő jut eszembe mindenről bármit csinálok ő jár az eszembe próbálok úgy tenni mint aki nem akarja már ezt megjegyzem nem megcsalt nem olyan nagy dolog történt csak megelégeltem 1-2 dolgot pl sehova nem mehetek ezerszer átbeszéltük ugyanúgy féltékenykedett de közbe folyamatosan mégis csak rá gondolok szeretem még nagyon de nem tudom ez természetes , hogy ennyire mindig csak rá gondolok és őt akarom és elmúlik vagy ha ennyire szeretem nem is fog elmúlni és át kéne vele beszélnem a dolgokat?:S 21F köszi a segítséget
2013. júl. 23. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele :) Ha szeretitek egymást akkor ő is képes változni miattad.
2013. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, az természetes, hogy hiányzik. Ha már a szakításig jutottatok, az nem véletlen, ott már nagy gond volt a kapcsolattal. Nomost megkísérelhetitek helyrehozni, de jobb ha tudod, hogy az esély egy ekkora változásra minimális.
2013. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mennyi ideje vagytok együtt és ő hány éves. Gyanítom 20 alatti jócskán, akik még eléggé éretlenek (féltékenykedés). Illetve, ha hosszú ideje vagytok együtt, az is lehet, inkább csak félsz kilépni, kisebb fajta társfüggőség alakult ki a részedről és ezért kattog az agyad rajta folyamatosan. Próbálj meg vele beszélni, ha hajlandó visszább venni, lehet folytatás...
2013. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21 ő 17 hát ezek a féltékenykedésből tud is visszavenni mert már nem olyan mint az elején szóval változóképes:D de a kisebb hazugságok bármilyne kis dolog is számomra már az hazugság sok kicsi sokra megy és bizalmat veszít egy idő után ...... de úgy érzem ilyen miatt nem kéne 1,5 évet eldobni köszönöm az eddigi válaszokat:))
2013. júl. 23. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
2 nap után ez természetes. 2-3 hónap is kell ahhoz, hogy tovább tudj lépni (vagy még több).
2013. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hiányzik,akkor tényleg szereted,és ha tényleg szereted,akkor érdemes megbeszélni a dolgokat.Talán csak egy alapos beszélgetés hiányzik,és boldogok lehettek.Szerintem érdemes megpróbálni,már csak azért is,mert mindenki megérdemel egy esélyt.Szorítok nektek! :-)
2013. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm ő az első lány akit nagyon szeretek és becsülök még ha nem is mindig mutatom ki neki és remélem én is h minden jóra fordult köszönöm a tanácsokat szép napot nektek :)
2013. júl. 23. 11:07
 8/12 zoliba' ***** válasza:
maradj vele és igazi papucs lesz belőled. Csináld csak,2 lábbal tipord saját,soha vissza nem térő fiatalságodat.
2013. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább 1.5 évet dobj ki, mint később 10-et!
2013. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen azért működtek jobban a kapcsolatok mert ami elromlott nem eldobták hanem megpróbálták megjavítani :))
2013. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!