Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, kiakasztana ha a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, kiakasztana ha a baratnotok a szulinapi bulitok helyett a baratnoivel menne egy apartmanba bulizni?

Figyelt kérdés

annyit tudni kell a helyzetrol, hogy ezt mar hamarabb megszerveztek, de csak most szolt rola, es epp akkorra esik amikor a szuletesnapomat unnepelnem.

olyan baratnoivel megy, akikkel egesz evben egyutt van, velem meg a nyarat leszamitva tobbnyire csak hetvegen.

szerintetek jogos ha felhaborodok, vagy csak en reagalom tul?



2013. júl. 23. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hat.. azért felköszönt téged is?
2013. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát engem is zavarna? Mikor megy jövő hét végén? Akkor mondjuk én is oda mennék, ha lesz víz a közelbe, jó meleg lesz :D
2013. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jogosan háborodsz fel szerintem. Neki se esne jól ha a haverokkal söröznél a szülinapi bulija helyett.
2013. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem azért szarul esne.. szóval szerintem jogos a felháborodásod, de aztán nehogy a barátnői szemébe rossz embernek tűnj
2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem örülnék. Én kábé bármilyen baráti buliról lemondanék, ha tudnám, hogy a barátnőm örülne, ha ott vagyok a szülinapján.
2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megértem hogy felháborodsz! szeretted volna ha veled tölti a születésnapi bulidat! nekem van egy tippem... mi azt szoktuk ilyenkor tenni ha két program ütközik hogy át teszük az egyiket! pl: születésnapom májusba van de hogy a barátnőm el tudjon jönni júniusba tartom vele!:D
2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
felkoszont valoszinuleg, nem pontosan a szuletesem napjarol van szo, csak azon a hetvegen unnepelnem.
2013. júl. 23. 13:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ h hány évesek vagytok! Szóval?
2013. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem tavaly fellépésem volt aznap, és én se tudtam elmenni a barátom partijára, de másnap elmentem az ebédre, és felköszöntöttem. Nem lett belőle se vita, se sértődés..
2013. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem túlreagálod. Amúgy sem a szülinapod, meg ami a lényeg, hogy már hamarabb megszervezték.
2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!