Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat vagy ez mást is kiakasztana? 33/N

Figyelt kérdés

Párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, most tartunk az összeköltözés témánál. Én költözök hozzá.

Csakhogy:

- 35 km-re lakok tőle. Fel se ajánlotta, hogy eljön autóval segíteni pakolni. Szerinte bepakolok 2 hátizsákba, lebuszozok és részemről megtörtént a költözés (nekem nincs autóm, neki van). Ennél egy kicsit azért több cuccom van, meg a költözésről teljesen más fogalom él bennem.

- kérdezte, hogy amúgy sok cuccom van-e, vagy „szőke nő” vagyok, hogy minden nap másik felsőt kell felvenni? Erre mondtam, hogy ez nálunk, nőknél alap.

- Még neki alakul a háztartása, nincs pl. mikró, ruhaszárító. Nekem van a régi lakásomban és felajánlottam, hogy szívesem hozom ezeket (persze nem busszal) de elutasította azzal, hogy majd ő vesz magának.

- Egyszer úgy alakult, hogy én másnap később kelhettem, mert később kellett bemennem a munkahelyre. Mondtam neki félviccesen, hogy aludjon, mert ő korábban kel. Erre az volt a felelet, hogy „Kapd be!”. Mint utólag kiderült, viccnek szánta, de rosszul esett akkor is.

- ha otthon vagyunk, akkor egész délután, ha 2 mondatot hozzám szól, amúgy meg ül a gép előtt, és játszik.


Szóval ott vagyok egy lakásban vele, ahol semmi nem az enyém, nem is vihetek a ruháimon kívül semmit, amúgy meg nem is foglalkozik velem. Olyan, minhta öltöztetős hajasbabának nézne. Ha meg felvetem neki, hogy inkább visszaköltözök az én lakásomba, akkor egyből jön azzal, hogy azt nem tehetem, mert én oda tartozok, hozzá.


2012. szept. 24. 14:21
1 2 3 4
 1/31 Hole Hunter ***** válasza:

Ez egy p.öcs...hagyd ott a fenébe...

44/F

2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

hát ez elég kétesélyes dolog...

szerintem nem nagyon kellene erőltetni, mert ha nem érzed ott jól magad, így állsz hozzá, hogy nem vihettél semmit, csak a ruháidat, akkor lehet, hogy ő sem gondolja komolyan.

2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Gáz a pasi, szerintem beszélj vele, mert egy sansz jár, de ha így marad a szitu, lépj le..... Kár volt hozzá költöznöd....

45F

2012. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Golan Trevize ***** válasza:

szerintem ne költözz hozzá.

ez egy éretlen pecs.

2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyen a pasid magának inkább egy macskát. Kb. olyan szinten vagy kezelve.
2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szia, hát sajnos így úgy érződik hogy a kommunikáció nem működik nálatok túl jól, az ilyen dolgot le kellene ülni komolyabban megbeszélni mert ez így tényleg furcsán működik. Szerintem az összeköltözésnek a közösséget kéne mutatnia, és nem azt hogy az enyém te meg ide költözhetsz. A másik ugye hogy keveset foglalkozik veled, akkor miért lesz jó hogyha együtt éltek? Szerintem abból is csak a konfliktus lesz hogyha többet lesztek együtt mert nem biztos hogy ő ettől többet törődne a kapcsolatotokkal illetve veled, ezeknek a dolgoknak elé kell menni és meg kell beszélni hogy egymás mellett ne érezzétek majd rosszul magatokat. Illetve egyébként azt konkrétan megkérdezném hogy azért nem segítenél kocsival áthozni a cuccaimat mert nem nagyon buszoznék meg járkálnék mint egy málhás szamár.
2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifejeltettem a felsorolásból, hogy szólt, hogy ekkor meg ekkor szabin lesz egy hétig, és legyek már én is akkor szabi, hogy együtt lehessünk. Megváltoztattam miatta a szabi tervemet, amúgy nem lett volna ott programom. Erre fel a szabi első három napjára lement a szüleihez, és engem nem hívott. Úgyhogy otthon unatkoztam egyedül, fel se hívott, hogy mi van velem.
2012. szept. 24. 14:31
 8/31 anonim ***** válasza:
Hihi, szexrabszolgának tart! :P
2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Oda ne költözz.


Te ott vendégként fogod érezni magad örökké,aki nem nyulhat semmihez,leharapja a fejed ha összetörsz egy tányért véletlen vagy leégeted a lábasát.


Ne pazarold rá az időd,keress normálisat,hidd el,van.

2012. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Na ennek se jósolok nagy jövőt. Ha már így kezdődik, mi lesz a folytatás...
2012. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!