Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetetlen?! Fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetetlen?! Fiúk, nektek 'nem érne meg ennyit' a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Külön lennétek másfél hónapig, mert elutaztatok, neten és telón beszélnétek elég sokat, viszont egy hétig dolga lenne a barátnőtöknek, (tábor+megkérték, hogy segítsen)tehát nem tudnátok csak este, 10 után beszélni vele. Ti megtennétek, hogy este vártok rá, míg hazajön, vagy felhúznátok az orrotok,és lefekszetek?


Ez a helyzet nálam, és a barátom a tetejébe hisztizik, hogy tele van a micsodája a programjaimmal, és hogy kell várnia rám.

Holott, előtte azt mondta,értem egész éjjel fent lenne.

Mit tegyek? :( 17L


2013. júl. 23. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
paraszt a srác, ennyi.
2013. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem azért, de nyáron nem tud fentmaradni 10 után? mondjuk akár csak 11-ig? hameg bulipatkány, akkor no comment, utálom azt a fajtát.

16/f

2013. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem max annyival lenne tele a farkam, hogy ennyit külön voltunk, de aztán kitudja:D
2013. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anti paladin ***** válasza:
100%
Bunkó a srác.
2013. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy egy tuskó, és értse meg, hogy más dolgod is van néha.
2013. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A közelmúltba ki volt írva egy hasonló kérdés. Nem te írtad azt is ?? A csávó (18) az külföldön dolgozik.
2013. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10kor lövik a piszit xdd
2013. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem akarja megérteni.

Mikor sikerül beszélnünk, azzal telik el, hogy panaszkodik, hogy így meg úgy keveset beszélünk. Pedig ott az alkalom és azzal töltjük el.

Én igazán sietek haza, hogy tudjunk, de baja van.

Az a pláne, hogy előtte azt mondogatta, hogy miattam fentlenne egész éjszaka..

2013. júl. 23. 23:38
 9/10 A kérdező kommentje:
nem dolgozik kint, egyáltalán.
2013. júl. 23. 23:47
 10/10 viktor123456 ***** válasza:
Tedd már lapátra, ha ennyit rinyál...
2013. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!