Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ilyen esetben meghara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ilyen esetben megharagudnátok, vagy megértenétek a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Ha az lenne, hogy egyre többet vitáztok a napokban feszültség miatt mindenen felkapjátok a vizet, és a barátnőtök egy napig nem jelezne semmit felétek, nem írna csak este, de akkor már nem lennétek elérhetőek.

Másnap beszélnétek, és elmondaná, hogy megviselték a mostanában történt dolgok, és kellett egy nap nyugalom, szünet számára, hogy mindketten gondoljátok át a dolgokat, és hogy mi lenne a megoldás.

Ti ezért megharagudnátok? Mit várnátok el tőle vigaszként?

Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2013. júl. 12. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szólhatott volna, de szerintem normális, hogy egy picit elment. Gondolkodni és megemészteni az egészet.
2013. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
vagy félrekefélt...
2013. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Barátom nagyon felhúzta magát, hogy nem írok semmit neki,és nem ért meg. Azt mondta válasszak, hogy akarom-e folytatni vele...pedig tényleg csak annyit akartam, hogy mindketten nyugodjunk le a sok vita után.
2013. júl. 12. 17:01
 4/9 A kérdező kommentje:

2. ezt meg miből szűrted le?

Azt vágta hozzám,hogy ő persze írt smst, meg keresett volna napközben is, én meg lesz@rtam, és többet nem fog így 'megalázkodni'

Várom még a véleményeket.

2013. júl. 12. 17:03
 5/9 anonim válasza:
ebben mi a megalázkodás? ha emiatt szakítani akar hagyd a francba..
2013. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én sem értem ...

nem tudom hogyan értessem meg vele, hogy miért volt ez, mert ő van megsértődve, de nagyon.

2013. júl. 12. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ő van megsértődve,akkor éretlen még egy komoly kapcsolatra,és gyerek.Ellenkező esetben megértené,hogy téged megviseltek a viták,és kellett egy kis nyugalom,egy kis magány,hogy tisztábban láthass,és átgondolhass dolgokat.Idegesen felesleges is beszélgetni,mert csak egymáshoz vágjátok a dolgokat.
2013. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam, részben igaza van. Bár egy fiútól szerintem nem éppen előnyös a sértődés, de az hogy vita után úgy hogy nem szólsz, hogy most 1 napig gondolkodni szeretnél, azért nem "fer" a másikkal szemben és k.va szarul tud esni attól függetlenül min vitáztatok. Gondolom megfordult a fejébe hogy ennyi stb stb, én is gyűlöltem az ilyet, ha meg fordítva történne veled, gondolom menne a világra szóló műbalhé hogy mi az hogy eltűnik egy napra se szó se beszéd.
2013. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sanyika01995 válasza:
Én nem haragudnék meg!
2013. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!