Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet-e egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet-e egyáltalán olyan lány, aki egyáltalán nem akar semmiféle kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én ismerek olyan lányt akiről tudom (vagy legalább is erősen sejtem) hogy sosem volt senkije. Lehet hogy ezzel így megválaszoltam a saját kérdésemet, de alapvetően kíváncsi lennék a véleményetekre.

2013. júl. 24. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Én is ismerek ilyet. Megvannak a "nézetei". Hogy ő egyedül lakik, meg minden...

Szerintem csak eltorzult a személyiségük, és már nem tudnának mit kezdeni egy sráccal, meg nem is akarnak, mert így könnyebb... Nem kell utólag bénázniuk, esetleg hülyét csinálni magukból. Lehet nem is szépek, és nem hiszik, hogy bárkinek kellenének.

2013. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, akinek mindegy.
2013. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én jelenleg ilyen vagyok. Bár valahol nagyon mélyen szeretnék, de nem tudok hinni az egész párkapcsolatosdiban. Az "átlagnál" jóval kevesebb párom volt eddig.


Ez még huszonévesen elmegy valahogy, de 30 felett már szerintem fájni fog, ha nekem nincs senkim, család és gyerek. A gyerekekért már most odáig vagyok egyébként. :)

2013. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nekem eddig 4-5 kapcsolatom volt, mind ilyen 1-2 hónapos.. és most vok 24
2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van! :)
2013. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, bár eléggé furcsa, lévén az ember genetikusan páros lény. De biztosat senki se tudhat, lehet van valakije, csak nem veri nagydobra.
2013. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
létezik, én sem akarok...volt több szerelmem is de elhagyott nem kell többé senki még egy ilyen csalódást nem birnek ki meg semmilyen se szeretnék 25 vagyok és örökre tervezem az egyedüllétet L
2013. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átmenetileg szokott ilyen lenni. Mikor elegem lesz a komoly kapcsolatokból, és csak élvezni akarom az életet, kötöttségek nélkül.
2013. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez van épp egy nagy csalódással végződő kapcsolat, szakitás után de már 7 hónapja! nem tudom meddig tart még de nem is érdekel más fiú egyáltalán.
2013. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan időszakom, mikor egyáltalán semmilyen kapcsolatot nem akartam. :) Szóval igen, létezhet.
2013. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!