Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra megkeresett az ex! Szerintetek érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
Pár napja megkeresett az ex barátom, beszélgettünk, akkor még volt barátnője, majd még aznap szakítottak.Elmondta, hogy milyen rossz volt a kapcsolata..stb. Aztán másnap is találkoztunk,megcsókolt, megtörtént a "dolog"... Akkor még azt mondta, hogy érez még valamit irántam...Rá pár napra meg megint összejött az ex barátnőjével, de titokban még beszél velem is... Most mondta,hogy nem akar semmit tőlem, de pár napja pedig kijelentette, hogy régóta ez volt a legjobb napja(amikor velem volt)... Miért mehetett vissza hozzá? Ha nem érezne semmit se irántam, akkor nem keresne, nem?
2013. júl. 24. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet kiváncsi volt hogy oda vagy-e még érte és ezt kihasználta
2013. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
röviden:szélhámos
2013. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De még most is keres... Ha kihasználok valakit, akkor utána nem keresem,nem?
2013. júl. 24. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
ha érezne irántad, akkor minek ment volna vissza a barátnőjéhez?
2013. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jogos, de akkor miért keresne még mindig? És miért mondta azt hogy érez valamit irántam?
2013. júl. 24. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
mert ahogy irtad találkoztatok és megtörtént a dolog... valszeg most is erre számít
2013. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy érez valamit irántad, mert azt ő is érzi, ha azt mondaná: feláll a farkam, - akkor nem reagálnál ilyen kedvesen.
2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért keres,, mert talonba vagy. Ha nem stimmel valami a kapcsolatában és nem lesz más, Te ott leszel neki, Ő így van vele.

(Egyéni vélemény: szerintem nem kellett volna ilyen elhamarkodottan lefeküdnöd vele, mert így csak megerősítetted benne azt, amit a 2. mondatomban leírtam.)

Nem bántani akarlak, de én így gondolom.

2013. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem értem, ezen miért agyalsz.

Nyilvánvaló, hogy kihasznált, aztán visszament az exéhez.


Végkövetkeztetés? tovább kéne lépni, és hülye vagy, ha ezek után még vársz rá.


Istenem, ennyi szerencsétlen idióta, tartás nélküli nőt... és akkor lepődjetek meg, ha a pasik nagy része hülyének néz titeket, gratulálok.

2013. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos az exe jobb volt az ágyban,így azért mehetett vissza hozzá
2013. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!