Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy 20 éves kor után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 20 éves kor után már kinőtték a lányok az ázsai fiúk tetszenek dolgot?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, diplomás, 173 cm-es sportos, van munkám csak képtelen vagyok párt találni. Nem is tudom mást gondolni, hogy nincs esélyem a helyi fiúkkal szemben. A körülöttem lévő vietnami lányoknak szinte kivétel nélkül magyar párjuk van, a magyar lányoknak pedig mintha nem nagyon jönnék be, pedig sokan mondták (magyar és vietnami lányok egyaránt) hogy helyes vagyok és jó a humorom. Egy dolgot viszont tudok magamról (lehet hogy hátrány) hogy nehezen nyílok meg, nem mennek nekem a laza dumák ismeretlenekkel, de akik megismernek, általában megkedvelnek.

2013. júl. 25. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem -bár sosem tetszettek különösen az ázsiai fiúk-, hogy az ázsiai férfiak testfelépítése alapjáraton nem olyan férfias, erőteljes mint pl. a magyaroké. Szerintem ha arányaiban ugyan annyira izmosak, egy ázsiai akkor is kisfiúsabbnak, gyengébbnek és vékonyabbnak tűnik. Cáfolj meg, ha tévedek, de szerintem ebben lehet valami.
2013. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit tetszik mondani?
2013. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és még mindig nyáladzom az ázsiai fiúk után. :D Főleg a japánok és a koreaiak tetszenek.
2013. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ÉN nem tetszek se az ázsiai se a magyar nőknek.
2013. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én hasonló paraméterekkel rendelkezem mint te, a különbség, h magyar vagyok, nincs munkám de van csajom. Mi lenne ha hazamennél és akkor mind2nknek meglenne mindene? ;)
2013. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Első: igen, ilyesmire gyanakszom, igyekszem ezen változtatni, de genetika az genetika. Ezek szerint értelmetlen magyar lányoknál próbálkoznom :)

Második: hahaha, jogos a kérdés, azt hogy szeretnék párt találni (nemzetiségtől függetlenül) de nem nagyon tudok, természetesen akárki nem jöhet szóba (nem mintha nagyon lenne kit válogatni). A kérdés az, ha általánosítható (már pedig ezt sosem szabad tenni), a 20 éven felüli magyar lányoknak nem jönnek be ázsiai fiúk (távolkeletiek)? mert ha igen, akkor le is szűkíthetem a kört.

Harmadik: igen, nem véletlenül kérdeztem a 20 éven felüliek, mert a koreai-japán zenekar örület előbb-utóbb ki lesz nőve (mint anno BackStreetboys és társaiért én is rajongtam), én a vonzalom iránt érdeklődöm, nem a rajongás után :) nem akarlak ezzel megbántani, csak elmondom mit gondolok (ja, nem úgy nézek ki egyáltalán mint azok a zenészek, tehát nincs festve a hajam, szemem, arcom...:)

2013. júl. 25. 14:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az is baj lehet, hogy a legtöbb felnőtt nő nem hiszem, hogy közeli kapcsolatot ápolna akár egy ázsiaival is. Nem tudják mit várjanak tőled, milyen a gondolkodásmódod, életstílusod, mennyire vagy "magyaros"... :D Könnyebb a helyiek közül szemezgetni :)
2013. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Izé, ez mégse olyan nehéz: legyen egy ázsiai társaság, legyen egy magyar társaság, legyenek közös programjaik néha, ne nyomulj, de valahogy legyél a közös tevékenység motorja, legmenőbb tagja és fókuszpontja, jól láthatóan. Hamar 2-4 nőnemű fog megközelíteni a kinézetedtől föggetlenül...
2013. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fehér: nagyon sok hasonló javaslattal találkoztam, most nem itt a cél, de azért szeretném hangsúlyozni nem miattam nincs munkád. Egyik ország sem képes teljes önellátásra, tehát szükség van a cserefolyamatokra (gazdasági, technológiai, munkaerői stb...) így a vándorlás elkerülhetetlen. Egéybként pedig ha minél többen vannak egy országban, nő(het) a vásárlóerő is, így elvileg még több munkára lenne szükség. Az ingyenélők, élősködőket természetesen meg kell szüntetni. Én pedig itt élek, dolgozom, és adózok. Az, hogy nagy a munkanélküliség, nem elsősorban kell a bevándorlókat hibáztatni, szerintem.
2013. júl. 25. 14:42
 10/18 A kérdező kommentje:

14:26: ez az, ha nem ismernek, akkor honnan is fogják megtudni? mellesleg itt élek 20 éve és magyar állampolgár vagyok, ezzel nem lehet gond (mármint az asszimilációval). A külsőt nem tudom megváltoztatni, de nem is akarom, büszke vagyok a származásomra :)


Utolsó: ha lenne ilyen lehetsőség, itt nem kérdezősködnék :)

2013. júl. 25. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!