Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi és nő kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi és nő kölcsönösen tetszenek egymásnak, az elítélendő? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés

Már mind a ketten élettársi viszonyban élünk több éve a saját párunkkal, de valamiért megtetszettünk egymásnak.

Szemezés, csipkelődés, mosolyok, ismerkedés már van.


Még sosem voltam így, mert ez nem jelent még megcsalást.

Nem tervezek semmi konkrétat, mert lehet, hogy elmúlik ez az újdonság érzése, de nem tudni.


Valakivel volt már hasonló?

Tapasztalatok, történetek?

Mi lett a vége?



2013. jún. 23. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is haslonó helyzetben vagyok. Mindketten hosszú évek óta párkapcsolatban élünk. Több száz kilométer a távolság köztünk, igy csak virtuálisan ismerkedünk és nyilvánvaló, hogy tetszünk egymásnak, ha konkrétan nem is mondjuk ki. Feldobja a napjaimat,nagyon egy hullámhosszon vagyunk, eredetileg baratságnak indult nem virtuális formában, hanem személyesen. Ott van az a bizonyos szikra a levegőben, tehát több, mint barátság már. Nem élem bele magam én sem több tényezőből kifolyólag. Csak ne járna ennyit a fejemben...
2013. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!